График приема врачей отделения ВОП № 1 на Март месяц 2024г.
№ |
№ уч |
Аты - жөні |
Каб |
Мекенжайы |
Дүйсенбі |
Сейсенбі |
Сәрсенбі |
Бейсенбі |
Жұма |
1. |
Бөлімшемеңгерушісі Аға мейіргері |
Самрат Жұлдыз Самратовна
Ахметаева Асемгуль Масыгутовна |
310 |
1.5.7.15.24.25.38.39.43.44.50. |
08.00- 18.00 |
08.00- 18.00 |
08.00 18.00 |
08.00- 18.00 |
08.00 18.00 |
2. |
1
|
Жолдасова Диана Сериковна м/р Тилеумбетова Ханзада Улгасовна
|
308
|
Уч 1 Д.Қонаев 14, 14/1, 14/2. ересектер Достык 13 Ересектер +балалар |
08.00- 11.00
|
12.00- 15.00
|
08.00- 11.00
|
12.00- 15.00 |
08.00- 11.00
|
3 |
5
|
Музрапова Эльмира Мухитдиновна м/р Шахит Акерке Асылханқызы |
305
|
Уч 5 Ересектер +балалар Сарайшық 36,38, Д Конаев 35 |
08.00- 12.00 |
14.00- 18.00 |
16.00 20.00 |
08.00- 12.00 |
14.00 18.00 |
4 |
7
|
Жолдасова Диана Сериковна
м/р Ұлас Айгерим Бахрамқызы
|
308
|
Уч 7 Ересектер Д Қонаев 12/1,12/2 Ересектер + балалар Достык 13/1,13/2 |
11.00-14.00 |
15.00 18.00 |
11.00-14.00 |
15.00-18.00 |
11.00 14.00 |
5 |
15 |
Тилеухан Маншук м/р Калдыбаева Венера Серікқызы |
306
|
Уч 15 (Ересектер +балалар) Сауран 2 Сарайшык 40 Кунаева 35/1 (Ересектер)
|
12:00 16:00 |
08:00 12:00 |
12:00 16.00 |
12:00-16:00 |
12:00-16:00 |
6 |
24 |
Тұрсынова Шырын Қайратбекқызы м/р Килимаева Динара Еркешқызы м/р Ерғалиева Зарина Ертайқызы |
308 |
КЖХ 50,50/1,50/3. КЖХ 44,44/1,46 (Ересектер +балалар) |
11:00- 14:00 |
17:00-20:00
|
11:00-14:00 |
08:00-12:00 |
15:00-19:00 |
7 |
25 |
Достаева Жамиля Мураткызы м/р Мухтарқызы Дана
|
307 |
Бокейхана 11/1 (Ересектер +балалар) |
17:00- 20:00 |
11:00-14:00
|
11:00-14:00 |
16:00 19:00 |
11:00-14:00 |
8 |
38
|
Жұмабай Ақжан Есенғалиқызы м/р Мүттәкә Ардақ
|
304
|
Уч 38 Д Қонаев ,29 (Ересектер +балалар) Д Қонаев, 12 (Ересектер) Сарайшык 34 (Ересектер ) |
14.00 18.00 |
08.00 12.00 |
16.00 20.00
|
08.00 12.00 |
14.00 18.00 |
9 |
39 |
Достаева Жамиля Мураткызы м/р Мухтарова Дильназ Ерсинқызы м/р Кебек Фатиха |
305
|
Уч 39 Ересектер +балалар Сығанак 35, 35а, 37, 39,41 |
14.00 17.00 |
08.00 11.00 |
08.00 11.00 |
13.00 16.00 |
08.00 11.00 |
10 |
43 |
Тұрсынова Шырын Қайратбекқызы м/р Асып Мөлдір Нұрғанатқызы |
304
|
Уч 43 Достық 5,5/1,5/2 (Ересектер +балалар)
|
08.00- 11.00 |
14.00- 17.00
|
08.00 11.00
|
14.00- 18.00 |
08.00 12.00
|
11 |
44 |
Каиржанова Алтынай Сагынжановна м/р Махамматкулова Ойнур Аликовна м/р Мухтарқызы Дана
|
307
|
Уч 44 Ақселеу,Ақниет,Жиделі, Үшкөпір, А. Бөкейхан 11,11а (Ересектер +балалар)
|
08.00- 12.00 |
12.00- 16.00 |
16.00 20.00
|
08.00- 12.00 |
12.00-18.00 |
12 |
50
|
Аманқосова Нұргүль Абайқызы м/р Режепова Алина Махсудкизи м/р Құлдаш Оразқул Омоналықызы |
306
|
Уч 50 (Ересектер +балалар) Сарайшық 2,4,4/1,6,8 Дип.калашық 2 – 32/2,15/1
|
08.00- 12.00 |
14.00- 18.00 |
08.00- 12.00 |
08.00- 12.00 |
16.00- 20.00 |
13 |
|
Талипбаева Маржанай Асанкызы
|
311
|
Кан алу (ересектер) Талдауларды алу (ересектер) |
08.00-11.30
|
08.00-11.30
|
08.00-11.30
|
08.00-11.30
|
08.00-11.30
|
Кан алу (ересектер) Талдауларды алу(ересектер) Айдың 1 сенбі күндері/1суббота месяца |
08.00-11.30
|
08.00-11.30
|
08.00-11.30
|
08.00-11.30 |
08.00-11.30 |
||||
|
|
Ем-шара Процедуры |
12.00-17.30 |
12.00-17.30 |
12.00-17.30 |
12.00-17.30 |
12.00-17.30
|
||
Ем-шара Процедуры Айдың 1 сенбі күндері/1суббота месяца |
12.00-17.30 |
12.00-17.30 |
12.00-17.30 |
12.00-17.30 |
12.00-17.30 |
||||
|
|
Кварцтау уакыты
|
11.30-12.00
15.00-15.30 |
11.30-12.00 15.00-15.30 |
11.30-12.00 15.00-15.30 |
11.30-12.00 15.00-15.30 |
11.30-12.00 15.00-15.30 |
Зав.отделением Самрат Ж.С.
Старшая медсестра Ахметаева А.М.
График приема врачей отделения ВОП № 2 на Март месяц 2024г.
№ уч. |
А.Т.Ж |
Мекен-жай |
Каб. |
Дүйсенбі |
Сейсенбі |
Сәрсенбі |
Бейсенбі |
Жұма |
Ескертпе |
|
Бөлім меңгерушісі: Оразбаева Асель Отешовна Аға мейіргер: Исахмет Оразкүл Сәрсенбекқызы |
|
235 |
08:00-18.00 |
08:00-18:00 |
08:00-18:00 |
08:00-18:00 |
08:00-18:00 |
13.00-14.00 түскі үзіліс |
2уч |
Дәрігер Кожегальдина Гаухар Аскаровна Мейіргер: Қаратай Аида Ерланқызы |
Ересектер: Бөкейхан 3б Керей Жәнібек хандар 15 Балалар: Бөкейхан 3б Керей Жәнібек хандар 15 |
211 |
15:00-19.00
|
08:00-12.00
|
13:00-17.00
|
08:00-12.00
|
13:00-17.00
|
|
8уч. |
Дәрігер: Әбілда Гүлдана Ертайқызы Мейіргер: Маканова Анар Сайранқызы |
Ересектер+балалар: Сығанақ 64, Сығанақ 62, 62/3,60/3
|
211
|
11:00-13.00 |
16.00-18.00 |
11:00-13.00 |
16.00-18.00 |
11:00-13.00 |
Шақыру: Майдабеков Ж |
17уч. |
Дәрігер: Муканова Гульжанат Молдахметовна Мейіргер:Кайрулла Алина Айдынкызы
|
Ересектер: Түркістан 2, Түркістан 4,4А,4/1 Балалар: Түркістан 4,4А,4/1 |
214 |
08:00-12.00
|
12:00-16.00 |
08:00-12.00 |
12:00-16.00
|
08:00-12.00 |
|
18 уч |
Дәрігер: Салипова Анар Рустемқызы Мейіргер: Акишева Толганай Сайранкызы |
Ересектер: Мәңгілік ел 17
|
214 |
12:00-16.00 |
08:00-12.00 |
12:00-16.00 |
08:00-12.00 |
12:00-16.00 |
|
19 уч |
Дәрігер: Майдабеков Жамбыл Мейіргер: Әбдіқұл Айзада Нарбекқызы
|
Ересектер: Алматы 11 Ересектер + балалар: Түркістан 8,8/1,8/2
|
215
|
08:00-12.00
|
13:00-17.00 |
08:00-12.00 |
15:00-19.00
|
08:00-12.00 |
|
41 уч |
Дәрігер: Бектурова У.М Мейіргер: Нұқматулла Аружан
|
Ересектер: Мәңгілік ел 22,24,26а,26б. Балалар; Мәңгілік ел 24,26а,26б.
|
213
|
11:00-13.00
|
18:00-20.00 |
16:00-18.00 |
11:00-13.00
|
11:00-13.00 |
Шақыру: Каргашова Ж.Д |
42 уч |
Дәрігер: Ахмедова Карашаш Куракбаевна Мейіргер: Рахметулла Меруерт Қанатқызы |
Ересектер: Бөкейхан 10, 8 Балалар; Бөкейхан 10
|
240
|
08:00-12.00
|
13:00-17.00 |
08:00-12.00 |
13:00-17.00 |
08:00-12.00 |
|
46 уч |
Дәрігер: Бектурова Умида Муратовна Мейіргер: Кенжибаева Айнагуль Тургамбековна |
Ересектер: Мәңгілік ел 19, 28 Балалар: Мәңгілік ел 28 |
213 |
08:00-11.00 |
15:00-18.00 |
13:00-16.00 |
08:00-11.00 |
08:00-11.00 |
|
48 уч |
Дәрігер: Ердалы Шарбану Жарқынәліқызы Мейіргер: Жарылқасынова Айгүл Амангелдіқызы |
Ересектер: Керей Жәнібек хандар 28, 30 Балалар: Керей Жәнібек хандар 28,30
|
215
|
13:00-17.00 |
08:00-12.00 |
13:00-17.00 |
08:00-12.00 |
15:00-19.00 |
|
58 уч |
Дәрігер Әбілда Гүлдана Ертайқызы Мейіргер: Маканова Анар Сайранқызы |
Ересектер: Мәңгілік ел 19/2 Балалар: Мәңгілік ел 19/2 |
211 |
08:00-11.00
|
13:00-16.00 |
08:00-11.00 |
13:00-16.00
|
08:00-11.00 |
|
63 уч
|
Дәрігер Марс Еренбек Талғатұлы Мейіргер: Олжабек Ырыскуль |
Ересектер: Алматы 13
|
213 |
13:00-17.00
|
08:00-12.00 |
08:00-12.00 |
13:00-17.00
|
13:00-17.00 |
|
Бөлімше меңгерушісі м.а.: Оразбаева А.У.
Аға мейіргер: Исахмет О.С.
График приема врачей отделения ВОП № 3 на Март месяц 2024г.
№ уч. |
А.Т.Ж |
Мекен-жай |
Кабинет |
Дүйсенбі |
Сейсенбі |
Сәрсенбі |
Бейсенбі |
Жұма |
Ескертпе |
|
Бөлім меңгерушісі Садыкова Нургуль Маукеновна Аға мейіргер: Калбергенова Назерке Куатовна |
|
313 |
08.00- 13.00
14.00- 18.00 |
08.00-13.00
14.00-18.00 |
08.00-13.00
14.00-18.00 |
08.00-13.00
14.00-18.00 |
08.00-13.00
14.00-18.00 |
13.00-14.00 түскі үзіліс |
3уч. |
Дәрігер: Ахын Жанат Сырымқызы Мейіргер: Абсаттарова Хадиша Абдужаппарқызы
|
Сауран 3,6 Достық 8,8б, 10 |
315
|
16.00 20.00 |
08.00 12.00 |
12.00 16.00 |
08.00 12.00 |
12.00 16.00 |
|
6 уч. |
Дәрігер: Нартбаева Гульнара Орынтаевна Мейіргер: Әділбек Айнұр Серікқызы |
Достық 12,12/1 Сығанак 58, 58/1, 39/1
|
303 |
08.00-12.00
|
12.00-16.00
|
08.00-12.00
|
08.00-12.00
|
08.00-12.00
|
|
9уч. |
Дәрігер: Каргашова Жандана Даутовна Мейіргер: Серикбаева Эльмира Лесбековна |
Сауран 12/1 |
317 |
08.00 12.00 |
12.00 16.00 |
12.00 16.00 |
16.00 20.00 |
08.00 12.00 |
|
11уч. |
Дәрігер: Каргашова Жандана Даутовна Мейіргер: Тырнакбаева Анар Турсыновна
|
Сарайшық 7, 7/1 |
316
|
13.00 15.00 |
11.00 14.00 |
10.00 12.00 |
14.00 16.00 |
12.00 14.00 |
|
22уч. |
Дәрігер: Өтен Ақжарқын Сабитқызы Мейіргер: Жаксыбек Балжан Асылбеккызы Мәмралі Ақмараал Бақытқызы |
Қабанбай батыр 19,34/1,36 Сығанақ 33 Достық 1а,1б,1в |
315
|
12.00- 16.00 |
16.00- 20.00 |
08.00- 12.00 |
12.00- 16.00 |
08.00- 12.00 |
|
29уч. |
Дәрігер: Кебисбаева Диана Талгатовна Мейіргер: Қалдыбай Айжан Муратбекқызы
|
Сығанақ 21 ,23,23/1,25,25/1,25/2,27 |
314 |
16.00 20.00 |
12.00 16.00 |
08.00 12.00 |
08.00 12.00 |
12.00 16.00 |
|
35уч. |
Дәрігер: Бердиева Мадина Нурлановна Мейіргер: Булантаева Асыл Мухадаткызы
|
Ақмешіт 5, 5а, 7б Сауран 12/2 Керей-Жәнібек хандар 11 |
314
|
12.00- 16.00 |
08.00- 12.00 |
12.00- 16.00 |
16.00- 20.00 |
08.00- 12.00 |
|
45уч. |
Дәрігер: Бабиков Дархан Раифович Мейіргер: Серикбай Дана Бауыржанкызы Алмуханова Гаухар Сапарбековна
|
Мұғалжар, Бұрылтай Ақжан,Жайсан, Қоңырөлең, Ақкемер, Желмая, Аңырақай |
303
|
12.00 16.00 |
08:00-12:00 |
12.00-16:00 |
16:00-20:00 |
12:00-16:00 |
|
49уч. |
Дәрігер: Шаханова Гаухар Ділдабекқызы Мейіргер: Харагизова Акку Семсерханқызы |
Достық 1, Сауран 10б,10в,10г Сауран 14 кіреберіс 15,16,17 |
317 |
12.00 16.00 |
08.00 12.00 |
16.00-20.00
|
08.00 12.00 |
12.00 16.00 |
|
61уч. |
Дәрігер: Шаханова Гаухар Ділдабекқызы Мейіргер: Тырнакбаева Анар Турсыновна
|
Сарайшық 5Е, Сарайшық 7/2, 7/3 |
316 |
16.00 18.00 |
08.00- 11.00 |
14.00 16.00 |
12.00- 14.00 |
16.00- 18.00 |
|
Ем-шара |
Ем-шара мейіргері: Кабаева Гульбану Зульпиддиновна |
Қан алу (ересектер)
|
312 |
08.00- 12.00 |
08.00- 12.00 |
08.00- 12.00 |
08.00- 12.00 |
08.00- 12.00 |
|
Ем-шара
|
312 |
12.00-15.00 |
12.00-15.00 |
12.00-15.00 |
12.00-15.00 |
12.00-15.00 |
|
||
Ем-шара
|
311 |
15.30-17.30 |
15.30-17.30 |
15.30-17.30 |
15.30-17.30 |
15.30-17.30 |
|
||
Кварцтау уақыты
|
312 |
13.00-13.30 15.00-15.30 |
13.00-13.30 15.00-15.30 |
13.00-13.30 15.00-15.30 |
13.00-13.30 15.00-15.30 |
13.00-13.30 15.00-15.30 |
|
График приема врачей отделения ВОП № 4 на Март месяц 2024г.
№ |
№ уч |
Т.А.Ә ФИО |
каб |
Мекенжай Адрес |
ДС |
СС |
СР |
БС |
ЖМ |
Ескертпе |
|
|
Бөлім меңгерушісі
Аға мейіргер |
Ешмуханбетова Айнур Заманбековна
Толганбаева Акзира Берикбаевна |
231каб |
|
08:00-18:00 |
08:00-18:00 |
08:00-18:00 |
08:00 - 18:00 |
08:00- 18:00 |
13.00-14.00 түскі үзіліс |
|
1 |
10 уч |
Дәрігер: Аманбаева Макпал Амангельдиевна
Мейіргер: Құрбанбек Ақерке Талғатқызы |
223каб |
Сауран 14 кіреберіс 1-14 1-525 кв |
12.00- 16.00 |
08.00- 12.00 |
16.00- 20.00 |
12.00- 16.00 |
08.00- 12.00 |
|
|
2 |
12 уч |
Дәрігер Бердібек Сандуғаш Ғалымқызы Мейіргер: Нұрман Жансая Касен Томирис |
227каб |
Ересектер: Сарайшык 5, 5а, 5б,5в, 5г, 5д, 7а, 7б Балалар: Сарайшық 5 д |
16.00 20.00 |
13.00 17.00 |
08.00 12.00 |
13.00 17.00 |
08.00 12.00 |
|
|
3 |
13 уч |
Дәрігер: Асанқызы Сабина
Мейіргер: Қасымбек Алтынай |
224каб |
ул; Орынбор 22, Жошы хан 23, Аккум 23, 25, Каратобе 1,3,5, 7/2, 2/1, 6, 8, 17, 19, 21, 144/3, 18, 18/1
|
11:00-14.00 |
11.00-14.00 |
08.00-11.00 |
08.00-11.00 |
08.00-11.00 |
|
|
4 |
16 уч |
Дәрігер: Әзімхан Маржан Уалихановна Мейіргер: Ерген Аяжан Махмедова Гульжазира Хайкеновна |
224каб |
Ересектер: Бөкейхан 2,6 Балалар: Бөкейхан 2 |
08:00-11:00 |
08:00-11:00 |
08:00-11:00 |
16:00-20:00 |
13:00-17:00 |
|
|
5 |
26уч |
Дәрігер: Ғалымжанқызы Еңлік Мейіргер: Турсанхан Айша |
223каб |
Ул: Бокейхана 14, 14 А, 14Б, 14 В, Орал 2,3,4,5,1/1, 3А, 3Б, Аккум 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 2А, 2, 4А, 4/2, 4/1, 4, 6, 8, 10,10Б 12, 13, 20А, Орынбор 13. |
14:00-17:00 |
15:00-18:00 |
11:00-14:00 |
14:00- 18:00 |
16:00-20:00 |
|
|
6 |
30 уч |
Дәрігер: Әзімхан Маржан Уалихановна
Мейіргер: Тажибаева Айгуль Токтаровна |
225каб |
Ул: Ұшқыштар 1, 3, 5, 7, 9, 4, 11/1, 2, 15/1, КЖХ 40, 42, 42/1, Жошы хан 27, Аккум 19, 21, 17/3, 17/2, 17. |
11:00-14:00 |
11:00-14:00 |
11:00-14:00 |
11:00 14:00 |
11:00-14:00 |
|
|
7 |
32 уч |
Дәрігер: Ғалымжанқызы Еңлік Мейіргер: Кулахметова Надира Муратжановна
|
223каб |
Ақмешіт 7,7а,7/1 70лет октября
|
17.00 20.00 |
12.00 15.00 |
08.00 11:00 |
08.00 12.00 |
12.00 16.00 |
|
|
8 |
36 уч |
Дәрігер: Тоқжұманова Айдана Батырбекқызы Мейіргер Садық Эльвира Темірланқызы |
224каб |
Ересектер Сарайшық 5/1 Балалар: 11 жастан
|
14:0018:00 |
13.0017.00 |
16.00 20.00 |
08.00 12.00 |
10.00 14.00 |
|
|
9 |
52 уч |
Дәрігер: Боранбаева Гульим Мукановна
Мейіргер: Латкина Ксения
|
225каб |
Үлкендер: Сыганак64/1 Балалар: Сыганак64/1
|
14.0018.00 |
16.00- 20.00 |
14.00-18.00 |
08.00- 12.00 |
08.00- 12.00 |
|
|
10 |
59 уч |
Дәрігер: Асанқызы Сабина Мейіргер: Куланбаева Гульмира Бердикуловна
|
224каб
|
Сауран 4
|
08:0011:00
|
08.00-11.00
|
11.00-14.00
|
14.00-18.00
|
16.00-20.00
|
|
Бөлімше меңгерушісі : Ешмуханбетова Айнур Заманбековна
Аға мейіргер: Толганбаева Акзира Берикбаевна
График приема врачей ЦСЗ "Аманат" на Март месяц 2024г.
тел.: 92-35-88, 8 (708) 425-03-86
№ |
№ |
Телім |
Кабинет |
Мекен-жайлар |
ДС |
СС |
СС |
БС |
ЖМ |
|
1 |
Бөлім меңгерушісі
Аға мейіргер |
Чукаева Айсулу Елкеновна
Сеитова Айзада Муратовна |
3 |
|
08:00-18.00 |
08:00-18:00 |
08:00-18:00 |
08:00-18:00 |
08:00- 18:00 |
|
2 |
40 |
Саликова Сабина Мадкеновна
м/сРахметулла Макпал Қанатқызы
Огизбаева Шолпан Есеновна |
7 |
Ересектер: Ұлы Дала51,53,53/1, Ересектер+балалар Ұлы Дала 55,55/1,55/2 |
15.00-19.00 |
08.00- 12.00 |
08.00- 12.00 |
13:00-17:00 |
08:00-12:00 |
|
3 |
56 |
Тұрдалиева Кәмшат Жүнісбекқызы
Ширатаева Молдир Болаткызы |
5 |
Ересектер+балалар Бөкейхана 19,21а, 21/3,21/5 Ересектер: Бөкейхана 21,,21/2, Е 809 дом 1, 1/1, 1/2
|
12.00.-16.00 |
08.00.-12.00 |
12.00.-16.00 |
15:00-19:00 |
08:00-12:00 |
|
4 |
57 |
Турғанбекова Эльнара Қанатбекқызы
м/с Мамбетжанова Әнел Сейтжанқызы
|
4 |
Ересектер+балалар: Мәңгілік Ел 48,42 Бөкейхана 28 , 30
|
13.00 17.00 |
08.00 12.00 |
13.00 17.00 |
08.00 12.00 |
09.00 13.00 |
|
6 |
60 |
Максудова Нурсауле Болатовна
м/с Алдабекова Айгерим Уразалыкызы
м/с Дуйсенова Шынар Метеновна
|
4 |
Ересектер+балалар Бөкейхана 15,15/1,17,17/1. Проезд 23 дом 6 Бухар жырау 25/1 |
09.00-13.00 |
12.00- 16.00 |
09.00- 13.00 |
12:00-16:00 |
15:00-19:00 |
|
6 |
64 |
Жолимова Ақмарал Бахытжанқызы
м/с Тлеуғазықызы Нарқыз
м/с Мамбетжанова Әнел Сейтжанқызы |
7 |
Ересектер+балалар Мәңгілік Ел 36,36/1,36/3, 38,40,40а,40/2 Бөкейхана 18,20,24
|
08.00-12.00 |
15.00-19.00 |
08.00-12.00 |
11.00-15.00 |
12.00-16.00 |
|
7 |
68 |
Абыкеева Алина Уларбекқызы
м/с Өсербай Таннұр
|
7 |
Ересектер Бөкейхана 21/1,21/4
Ересектер+балалар Бухар Жырау 34 34/2 |
09.00- 13.00 |
12.00- 16.00 |
15.00- 19.00 |
09:00-13:00 |
12:00-16:00 |
|
8 |
Акушер Гинеколог |
Кантарбаева Дана Канатовна Жумагазина Шынар Омаргазиевна |
11 |
40,56,57,60,64,68
|
09.00- 17.00 |
09.00- 17.00 |
09.00- 17.00 |
09.00- 17.00 |
09.00- 17.00 |
|
9 |
УДЗ дәрігері |
Шайгазиева Анар Сатбаевна |
9 |
|
09.00- 13.40 |
09.00- 13.40 |
09.00- 13.40 |
09.00- 13.40 |
09.00- 13.40 |
|
10 |
Емшара |
Емшара мейіргері Бегалинова Динара Галиевна
|
12 |
Қан алу
Забор анализов
Кварцтау уақыты |
08.00-10.00
10.30- 11.00
|
08.00-10.00
10.30- 11.00
|
08.00-10.00
10.30-10.00
|
08.00-10.00
10.30- 11.00
|
08.00-10.00
10.30-10.00
|
|
11 |
Емшара |
Емшара мейіргері
Бегалинова Динара Галиевна
|
12 |
Ем- шара
Кварцтау уақыты |
11.00-16.00
13.30 14.00 |
11.00- 16.00
13.30 14.00 |
11.00- 16.00
13.30 14.00 |
11:00-16:00
13.30 14.00 |
11:00-16:00
13.30 14.00 |
|
Бөлім меңгерушісі ____________Чукаева Айсулу Елкеновна
График приема врачей отделения Педиатрии на Март месяц 2024г.
№ | № уч | Мекен-жайы | Аты, жөні, тегі | Кабинет | Дүйсенбі | Сейсенбі | Сәрсенбі | Бейсенбі | Жұма |
1 |
|
Бөлім менгеруішісінін м а | Жарасбаева Бейбитгуль Нургалиевна | 234 қабылдау | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 |
Аға мейіргер | Наурузбекова Лира.Чакеновна | ||||||||
2 | 4 уч | Д.Қонаев көшесі 14,14/1,14/2,35,35/1 | Ильясова Балгуль Бейсенбаевна | 220-кабылдау | 08.00-12.00 | 13.00-17.00 | 16.00-20.00 | 08.00-12.00 | 09.00-13.00 |
Базарбай Айдана Маратқызы мейіргер | 220-кабылдау | ||||||||
3 | 14 уч | Ұлы Дала 51,53,53/1 | Сапарова Жулдыз Абдижалеловна- педиатр | ОДА»Аманат» | 10.00-14.00 | 13.00-17.00 | 10.00-14.00 | 14.00-18.00 | 10.00-14.00 |
Ә.Бөкейхан 21,21/1,21/2,21/4 | Жанатхан Жанур | 4 кабинет-кабылдау | |||||||
Жошы Хан 1,1/1,1/2 | Кутыбекова Гульназ Сапарбайкызы |
|
|||||||
4 | 20 уч | Д. Қонаев қошесі 12,12/1,12/2, | Искалиева Жанар Тлековна- педиатр | 232-кабылдау | 13.00-17.00 | 13.00-17.00 | 16.00-20.00 | 08.00-12.00 | 08.00-12.00 |
Сарайшық 34 | Әбдішәріп Ғазиза Сәкенқызы мейіргер |
|
|||||||
5 | 21 уч | Ә. Бөкейхан 6,8 | Хайрулина Гулим Болатовна | 222-кабылдау | 13.00-17.00 | 08.30-12.30 | 09.00-13.00 | 12.00-16.00 | 08.00-12.00 |
Мәңгілік Ел 22 | Мусабекова Алтынкуль Нурлановна- мейіргер |
|
|||||||
|
|
|
|||||||
6 | 23 уч | Алматы 13 | Актаева Аягуль Асылбековна- педиатр | 220-кабылдау | 12.30-16.30 | 09.00-13.00 | 10.00-14.00 | 13.00-17.00 | 14.00-18.00 |
Түркістан 2 | Рахматулла Гульзира Асанқызы-м/с мейіргер |
|
|||||||
7 | 27 уч | Мәңгілік Ел 17 | Жаматова Бақытгүл Өмірбайқызы- педиатр | 233-кабылдау | 14.00-18.00 | 10.00-14.00 | 08.00-12.00 | 15.00-19.00 | 16.00-20.00 |
Сулеймен Айдана Нурланкызы мейіргер |
|
||||||||
8 | 28 уч | Мәңгілік Ел 19 | Турабаева Айжан Абаевна | 233-кабылдау | 08.00-12.00 | 16.00-20.00 | 13.00-17.00 | 08.00-12.00 | 09.00-13.00 |
Алматы 11 | Әбдішәріп Ғазиза Сәкенқызы мейіргер |
|
|||||||
9 | 67 уч | Сарайшық 14 жасқа дейінгі балалар 5, 5а, 5б,5в, 5г,7а,7б | Бектурганова Айзада Темиргалиевна | 232-кабылдау | 08.00-12.00 | 08.00-12.00 | 09.00-13.00 | 13.00-17.00 | 13.00-17.00 |
10 жаска дейінгі балалар Сарайшық 5/1 | Исабекова Нұрай Исабекқызы-мейіргер |
|
|||||||
10 |
|
Екпе егу кабинеті | Жандарова Эльмира Болысбекқызы- мейіргер | Каб 260 | 08.00-17.30 | 08.00-17.30 | 08.00-17.30 | 08.00-17.30 | 08.00-17.30 |
|
|||||||||
11 |
|
Екпе егу кабинеті | Жандарова Эльмира Болысбекқызы- мейіргер | Каб 262 | 14.00-17.30 | 14.00-17.30 |
|
|
08.00-17.30 |
|
|||||||||
12 |
|
Ем шара кабинеті | Смайлова Енгуль Кабышевна- мейіргер | Каб 221-забор анализов | 08.00-11.30 | 08.00-11.30 | 08.00-11.30 | 08.00-11.30 | 08.00-11.30 |
|
|||||||||
12 |
|
Ем шара кабинеті | Смайлова Енгуль Кабышевна- мейіргер | Каб 221 иньекции | 12.00-16.00 | 12.00-16.00 | 12.00-16.00 | 12.00-16.00 | 12.00-16.00 |
|
Бөлімше меңгерушісі : Жарасбаева Бейбитгуль Нургалиевна
Аға мейіргер : Наурузбекова Лира.Чакеновна
График приема врачей отделения хирургий на Март месяц 2024г.
№ каб |
Аты Жөні Тегі |
Лауазымы |
ДС |
СС |
СР |
БС |
ЖМ |
Сенбі |
Ескерту |
205
|
Абдуллаев Арслан Усенович |
Бөлім меңгерушісі
|
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
|
|
114 |
Әбілдаев Ербол Бекайдарович |
Уролог дәрігері (ересектер) |
09:30 15:30 |
09:30 15:30 |
09:30 15:30 |
09:30 15:30 |
09:30 15:30 |
16.03.2024ж 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау
|
|
Әбілдаев Ербол Бекайдарович |
Уролог дәрігері (ересектер) |
08:30 09:30 |
08:30 09:30
|
08:30 09:30
|
08:30 09:30
|
08:30 09:30
|
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты. Уйде пациенттерді қарау уақыты
|
114 |
Туребаев Дулат Канатович |
Проктолог дәрігер (ересектер) |
16:00 20:00
|
|
16:00 20:00
|
|
16:00 20:00
|
30.03.2024г. 08:00-16:00 |
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау |
|
Туребаев Дулат Канатович |
Проктолог дәрігер (ересектер) |
14:00 16:00 |
|
14:00 16:00 |
|
14:00 16:00 |
|
АХО пациенттерін байлап таңу жүргізі уақыты. Құжатпен жұмыс істеу уақыты. |
112 |
Нурахметов Айбек Алтайбекович |
Травматолог-ортопед дәрігері (ересектер) |
08:00 13:30 |
08:00 13:30 |
08:00 13:30 |
08:00 13:30 |
08:00 13:30 |
16.03.2024г. 08:00-18:00
|
Талон бойынша қабылдау |
112 |
Батырканов Ербулат Батырканович |
Травматолог-ортопед дәрігері (ересектер) |
13:00 20:00 |
13:00 20:00 |
13:00 20:00 |
13:00 20:00 |
13:00 20:00 |
30.03.2024г. 08:00-20:00
|
Талон бойынша қабылдау |
140 |
Журтубаев Талгат Ногайбаевич |
Травматолог-ортопед дәрігері (балалар)
|
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
25.03.2024г. 08:00-18:00
|
Талон бойынша қабылдау
|
|
Журтубаев Талгат Ногайбаевич |
Травматолог-ортопед дәрігері (балалар)
|
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты. |
140 |
Нурахметов Айбек Алтайбекович |
Травматолог-ортопед дәрігері (балалар) |
14:00 18:00 |
14:00 18:00 |
14:00 18:00 |
14:00 18:00 |
14:00 18:00 |
|
Талон бойынша қабылдау |
|
Нурахметов Айбек Алтайбекович |
Травматолог-ортопед дәрігері (ересектер, балалар) |
18:00 20:00 |
18:00 20:00 |
18:00 20:00 |
18:00 20:00 |
18:00 20:00 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты |
108 |
Каронов Бакытжан Сауирбаевич |
Хирург дәрігері (ересектер) |
08:00 13:30 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:30 |
09.03.2024г. 08:00-15:00
|
Талон бойынша қабылдау
|
108 |
Тлеубердинов Кадыр Муратканович |
Хирург дәрігері (ересектер) |
13:30 20:00 |
13:30 20:00 |
13:30 20:00 |
13:30 20:00 |
13:30 20:00 |
02.03.2024г. 08:00-14:00
|
Талон бойынша қабылдау
|
|
Тлеубердинов Кадыр Муратканович |
Хирург дәрігері (ересектер) |
12:00 13:30 |
12:30 13:30 |
12:30 13:30 |
12:30 13:30 |
12:00 13:30 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты |
206 |
Турынтаева Гулзат Исахановна |
Онколог дәрігері
|
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 13:00
|
08:00 18:00 |
08:00 13:00 |
16.03.2024г. 08:00-18:00 |
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау |
|
Турынтаева Гулзат Исахановна |
Онколог дәрігерінің паллитивті көмек көрсетуі
|
|
|
13:30 18:00
|
|
13:30 18:00
|
Науқастараға паллитивті көмек уақыты |
|
|
Турынтаева Гулзат Исахановна |
Онколог дәрігері
|
18:00 19:00 |
18:00 19:00 |
18:00 19:00 |
18:00 19:00 |
18:00 19:00 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты |
204 |
Муптекешева Айнагуль Халиуллаевна |
Маммолог дәрігері
|
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
09.03.2024г. 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау |
|
Муптекешева Айнагуль Халиуллаевна |
Маммолог дәрігері Скрининг
|
15:00 18:00 |
15:00 18:00 |
15:00 18:00 |
15:00 18:00 |
15:00 18:00 |
|
Скрининг Талон бойынша қабылдау
|
|
Муптекешева Айнагуль Халиуллаевна |
Маммолог дәрігері
|
18:00 19:00 |
18:00 19:00 |
18:00 19:00 |
18:00 19:00 |
18:00 19:00 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты |
230 |
Джакашева Жанара Арысбеккызы |
Скрининг хирург дәрігері (балалар) |
08:00 13:00
|
08:00 13:00
|
08:00 13:00
|
08:00 13:00
|
08:00 13:00
|
|
Скрининг Талон бойынша қабылдау
|
230 |
Джакашева Жанара Арысбеккызы |
Хирург дәрігері (балалар) |
13:40 18:00
|
13:40 18:00
|
13:40 18:00
|
13:40 18:00
|
13:40 18:00
|
02.03.2024г. 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау |
|
Джакашева Жанара Арысбеккызы |
Хирург дәрігері (балалар)
|
18:00 19:30 |
18:00 19:30 |
18:00 19:30 |
18:00 19:30 |
18:00 19:30 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты |
203
|
Тенизбаев Максутхан Нуртазанович |
Оториноларинголог дәрігері (ересектер) |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
02.03.2024г. 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау |
|
Тенизбаев Максутхан Нуртазанович |
Оториноларинголог дәрігері (ересектер) |
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты |
|
Садыков Каппас Баязитович |
Оториноларинголог дәрігері (ересектер) |
12:30 14:00 |
12:30 14:00 |
12:30 14:00 |
12:30 14:00 |
12:30 14:00 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты |
203 |
Садыков Каппас Баязитович |
Оториноларинголог дәрігері (ересектер) |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
30.03.2024ж. 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау |
201 |
Аскарова Аина Сагындыковна |
Оториноларинголог дәрігері (балалар) |
Кезекті еңбек демалысы |
к/д |
к/д |
к/д |
к/д |
09.03.2024г. 08:00-18:00
|
Кезекті еңбек демалысы |
207 |
Қалдош Дархан Берікқанұлы |
Оториноларинголог дәрігері СКРИНИНГ балалар |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
|
Скрининг Талон бойынша қабылдау |
207 |
Нуртазаева Гаухар Буркитовна |
Оториноларинголог дәрігері (балалар) |
14:00 20:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
14:00 20:00 |
08:00 14:00 |
16.03.2024г. 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау
|
|
Нуртазаева Гаухар Буркитовна |
Оториноларинголог дәрігері (балалар) |
12:30 14:00 |
14:00 15:30 |
14:00 15:30 |
12:30 14:00 |
14:00 15:30 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты
|
201 |
Кляро Светлана Станиславовна |
Оториноларинголог балалар дәрігері
|
08:00 14:00 |
14:00 20:00
|
14:00 20:00
|
08:00 14:00 |
14:00 20:00
|
25.03.2024ж. 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау
|
|
Кляро Светлана Станиславовна |
Оториноларинголог балалар дәрігері
|
14:00 15:30 |
12:30 14:00 |
12:30 14:00 |
14:00 15:30 |
12:30 14:00 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты
|
301 |
Есилова Динара Бериковна |
Офтальмолог дәрігері (ересектер, балалар) |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
16.03.2024г. 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау
|
301 |
Есилова Динара Бериковна |
Скрининг Офтальмолог дәрігері (балалар) |
14:00 18:00 |
14:00 18:00 |
14:00 18:00 |
14:00 18:00 |
14:00 18:00 |
|
Скрининг Талон бойынша қабылдау |
|
Есилова Динара Бериковна |
Офтальмолог дәрігері (ересектер, балалар) |
18:00 19:30 |
18:00 19:30 |
18:00 19:30 |
18:00 19:30 |
18:00 19:30 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты
|
301 |
Абдраманова Гульсара Нуржановна |
Офтальмолог дәрігері (ересектер) |
13:00 19:00 |
13:00 19:00 |
13:00 19:00 |
13:00 19:00 |
13:00 19:00 |
09.03.2024г. 08:00-18:00 |
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау |
|
Абдраманова Гульсара Нуржановна |
Офтальмолог дәрігері (ересектер) |
11:30 13:00 |
11:30 13:00 |
11:30 13:00 |
11:30 13:00 |
11:30 13:00 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты
|
301 |
Полатова Жанна Асанхановна |
Офтальмолог дәрігері (ересектер, балалар) |
08:00 11:00 |
08:00 11:00 |
08:00 11:00 |
08:00 11:00 |
08:00 11:00 |
02.03.2024г. 08:00-18:00
|
Алдын ала жазылу бойынша қабылдау
|
|
Полатова Жанна Асанхановна |
Офтальмолог дәрігері (ересектер, балалар) |
11:00 11:30 |
11:00 11:30 |
11:00 11:30 |
11:00 11:30 |
11:00 11:30 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты
|
301 |
Баяшева Азиза Болатовна |
Скрининг Офтальмолог дәрігері (балалар) |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
30.03.2024г. 08:00-18:00
|
Скрининг Талон бойынша қабылдау |
|
Баяшева Азиза Болатовна |
Офтальмолог дәрігері (балалар) |
08:00 15:30 |
08:00 15:30 |
08:00 15:30 |
08:00 15:30 |
08:00 15:30 |
|
Құжатпен жұмыс істеу уақыты
|
242 |
Бименова Айнагуль Алмухановна
|
Стоматолог терапевт дәрігері |
08:00 15:30
|
08:00 15:30
|
08:00 15:30
|
08:00 15:30
|
08:00 15:30
|
16.03.2024г. 08:00-18:00 |
Талон бойынша қабылдау |
242 |
Калуова Майра Мерірбеқызы |
Стоматолог терапевт дәрігері |
15:00 19:00 |
15:00 19:00 |
15:00 19:00 |
15:00 19:00 |
15:00 19:00 |
09.03.2024г. 08:00-18:00
|
Талон бойынша қабылдау |
210 |
Нусипбаев Талгат Сабетаевич |
Стоматолог хирург дәрігері |
12:30 20:00
|
12:30 20:00
|
12:30 20:00
|
12:30 20:00
|
12:30 20:00
|
25.03.2024г. 08:00-18:00
|
Талон бойынша қабылдау |
График приема специалистов Отделения специализированной терапевтической помощи на Март 2024 год
№ каб |
Специалист |
Ф.И.О. |
ПН |
ВТ |
СР |
ЧТ |
ПТ |
СБ |
Примечание |
105 |
Зав.отд.
|
Солод Татьяна Анатольевна |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
|
|
105 |
Старшая медсестра |
Хаирнасова Айнаш Ермековна |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
|
|
106 |
Невропатолог (взрослый) |
Жумабаева Гульнар Копабаевна |
08.00-15.40 |
12.20-20.00 |
08.00-15.40 |
12.20-20.00 14.00-16.00 выезд на дом |
08.00-15.40 |
30.03. 9-15ч |
|
106 |
Медсестра невропатол. |
Райхерт Анастасия Александровна |
08.00-15.40 |
12.20-20.00 |
08.00-15.40 |
12.20-20.00 |
08.00-15.40 |
30.03. 9-15ч |
|
104 |
Невропатолог (взрослый) |
Искакова Лейла Габитовна |
12.20-20.00 |
08.00-15.40 |
12.20-20.00 |
08.00-15.40 |
12.20-20.00 |
|
|
104 |
Медсестра невропатолога |
Сексенова Злиха Тюлебергеновна |
12.20-20.00 |
08.00-15.40 |
12.20-20.00 |
08.00-15.40 |
12.20-20.00 |
|
|
120 |
Эндокрин. (взрослый) |
Байкен Сания Тендыковна |
09.00-16.00 |
|
09.00-16.00 |
|
09.00-16.00 |
30.03. 9-15ч |
|
121 |
Эндокрин. (взрослый) |
Елемесова Диана Кайратовна |
11.00-18.00 |
08.00-15.00 |
11.00-18.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
|
|
120 121 |
Медсестра эндокринол. |
Есенова Мая Хасыловна |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
|
|
251 |
Ревматолог (взрослый) |
Закимова Асель Елеубековна |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.00 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
|
|
121 |
Ревматолог (детский) |
Ешетова Алтынай Муратовна |
|
16.00-19.00 |
|
16.00-19.00 |
|
|
|
122 |
Кардиолог (взрослый) |
Кәрілхан Еркежан |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
|
|
122 |
Медсестра кардиолога |
Усенова Алина Ерболкызы |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
|
|
123 |
Кардиолог (взрослый) |
Ашимханова Айжан Меирхановна |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
30.03. 9-15ч |
|
123 |
Медсестра кардиолога |
Доқтырбаева Сымбат Кайсаровна |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
30.03. 9-15ч |
|
123 |
Кардиолог (взрослый) |
Рыспамбетова Бегзат Ғалымқызы |
15.00-18.00 |
|
15.00-18.00 |
|
15.00-18.00 |
|
|
123 |
Кардиолог-аритмолог (взрослый) |
Ерболатов Бауыржан Нурланович |
|
15.00-18.00 |
|
15.00-18.00 |
|
|
|
318 |
Дерматолог (взрослый) |
Анарова Камила Ашировна |
14.00-16.00 |
14.00-16.00 |
14.00-16.00 |
14.00-16.00 |
14.00-16.00 |
|
|
318 |
Геронтолог |
Анарова Камила Ашировна |
16.00-18.00 |
|
11.00-13.00 |
|
16.00-18.00 |
|
|
318 |
Медсестра геронтолога |
Усенова Алина Ерболкызы |
16.00-18.00 |
|
11.00-13.00 |
|
16.00-18.00 |
|
|
403 |
Аллерголог ( взр.и детск с 2-х лет) |
Ибадуллаева Умит Жумадильдаевна |
09.00-13.00 |
09.00-13.00 |
09.00-13.00 |
09.00-13.00 |
09.00-13.00 |
|
|
|
Фтизиопедиатр (детский) |
Акпарова Шолпанайым Зекишевна |
|
|
|
|
|
|
Отпуск. Вых.01.04.24г |
218 |
Фтизиопедиатр (детский) |
Байгожина Дария Аманбаевна |
|
14.00-17.00 |
|
|
14.00-17.00 |
|
|
218 |
Медсестра фтизиопедиатра |
Кенжегалиева Назигуль Айтуаровна |
13.00-17.00 |
13.00-17.00 |
Проф.день |
08.00-12.00 |
14.00-17.00 |
|
|
217 |
Фтизиатр (взрослый)
|
Казангапова Карлыгаш Дакеновна |
08.00-14.40 |
Проф.день |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
|
|
217 |
Медсестра фтизиатра
|
Садыкова Кымбат Тусуповна |
08.00-14.40 |
Проф.день |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
|
|
219 |
Пульмонолог (взрослый) |
Шагирова Алия Сериковна |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
|
|
135 |
Инфекционист(общий) |
Ералы Арайлым Қаныбекқызы |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
30.03. 9-14ч |
|
135 |
Медсестра инфекцион. |
Райхерт Ольга Александровна |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
08.00-14.40 |
30.03. 9-14ч |
|
309 |
Невропатол.детский |
Чжен Наталия Сергеевна
|
08.00-14.00 08.00-10.00 Проф.осмотр
|
08.00-14.00 08.00-10.00 Проф.осмотр
|
08.00-14.00 08.00-10.00 Проф.осмотр
|
08.00-14.00 08.00-10.00 Проф.осмотр с 11.00-14.00ч Прием пациентов с огран.возмож |
08.00-14.00 08.00-10.00 Проф.осмотр
|
|
|
309 |
Медсестра дет.невролог |
Сейдехан Гулдариға Сәдібекқызы |
08.00-14.00
|
08.00-14.00
|
08.00-14.00
|
08.00-14.00
|
08.00-14.00
|
|
|
309 |
Невропатол.детский
|
Нуралина Гульнар Турабековна |
14.00-20.00
|
14.00-20.00 |
14.00-20.00
|
14.00-20.00
|
14.00-20.00
|
|
|
309 |
Медсестра детского невролога |
Акумбаева Жания Ахановна |
14.00-20.00
|
14.00-20.00
|
14.00-20.00
|
14.00-20.00
|
14.00-20.00
|
|
|
309 |
Невропатол.детский |
Жемпиисова Айгерим Сейлхановна |
|
|
|
|
|
30.03. 8-14ч
|
|
405 |
Реабилитол. (общий) |
Табажанова Дана Казбаевна |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
|
|
402 |
Реабилитол. (общий) |
Кулымбетова Айнур Талгатбековна |
11.00-18.40 |
11.00-18.40 |
11.00-18.40 |
11.00-18.40 |
11.00-18.40 |
|
|
403 |
Логопед-дефектолог (общий) |
Баяндинова Айман Умыткановна |
14.00-19.00 |
14.00-19.00
|
14.00-19.00
|
14.00-19.00
|
14.00-19.00
|
|
|
401 |
Массажист |
Досова Жамиля Олжабаевна |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
|
|
404 |
Массажист детский |
Есмамбетова Шинар Адилхановна |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
|
|
404 |
Массажист детский |
Смаилова Асемгуль Олжабаевна |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
08.00-15.40 |
|
Отпуск с 11.03.24г Вых.26.03.24г |
407 |
Инструктор ЛФК |
Жаканшаев Бакытнур Жамбулулы |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
|
|
408 |
Физиомедсестра |
Жексенаева Бакытжан Амангельдиевна |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
|
|
409 |
Физиомедсестра |
Ибраева Сайран Умирзаковна |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
|
|
410 |
Физиомедсестра |
Кабыкеева Бакытгул Адамбековна |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
08.00-18.00 |
|
|
Зав . отд. ____________ Солод Т.А.
Прием узких специалист/ов только после осмотра ВОП и направления от участкового врача! Прием только по записи.
График работы врачей Акушерско-гинекологического отделения на Март месяц 2024 г.
№
|
Каб. |
Аты-жөні |
Учаскелер
|
дүйсенбі |
сейсенбі |
сәрсенбі |
бейсенбі |
жұма |
Сенбі |
Акуш қабылдау |
Гинекол. қабылдау |
Акуш. қабылдау |
Гинек қабылдау |
Акушер қабылдау |
|||||
1 |
270 267 |
Бөлім менг. Юнусова Е.Ч. акуш: Кутмагамбетова А.С. |
|
08.00-13.00 14.00-18.00 |
08.00-13.00 14.00-18.00 |
08.00-13.00 14.00-18.00 |
08.00-13.00 14.00-18.00 |
08.00-13.00 14.00-18.00 |
30.03.2024г 8.00-14.00 |
2 |
247 |
Жарылкасинова А.Ж Оналбай Д. |
18,19,46,16,42,41,63, 58 |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
23.03.2024г 8.00-14.00- |
3 |
248 |
Сафарова А.Р. Калмурзаева Ф.О. |
1,2,5,6,7,15,38,39, 50,59, 43,36, 24 |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
16.03.2024г 8.00-14.00 |
4 |
268 |
Конусова А.Ж. Касымова М |
10,29,49,9,3,35,22,32, 11,17 |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
23.03.2024г 8.00-14.00 |
5 |
269 |
Гурина К.В. Айбек К. |
12,44,45,13,48,61,52,8,25,30,26 |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
14.00-20.00 12.20-14.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
08.00-14.00 14.00-15.40 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж) |
9.03.2024г 8.00-14.00 |
6 |
ОДО «Аманат» |
Кантарбаева Д.К. Жумагазина Ш.О. |
40, 56, 57, 60, 64, 68 |
09.00-17.00 17.00-18.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж)
|
09.00-17.00 17.00-18.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж)
|
09.00-17.00 17.00-18.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж)
|
09.00-17.00 17.00-18.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж)
|
09.00-17.00 17.00-18.00 (құжаттамамен жұмыс, акушерлік патронаж)
|
30.03.2024г 8.00-14.00 |
7 |
250 |
Жарылкасынова А.Т. Курмангалиева М.К.
|
Терапевт ЭГЗ
|
09.00-16.00 |
09.00-16.00 |
09.00-16.00 |
09.00-16.00 |
09.00-16.00 |
16.03.2024г 8.00-14.00 |
8 |
246 |
Балташева Н.Т. Абсадык Р. |
Диспансерлік кабинеті |
09.00-16.00 16.00-17.00 (құжаттамамен жұмыс)
|
09.00-16.00 16.00-17.00 (құжаттамамен жұмыс)
|
09.00-16.00 16.00-17.00 (құжаттамамен жұмыс)
|
09.00-16.00 16.00-17.00 (құжаттамамен жұмыс)
|
09.00-16.00 16.00-17.00 (құжаттамамен жұмыс)
|
30.03.2024г. 8.00-14.00 |
9 |
243 |
Шакен Ж.Н. |
Отбасын жоспарлау және босануға дайындық кабинеті |
09.00-13.00 |
09.00-13.00 |
09.00-13.00 |
09.00-13.00 |
09.00-13.00 |
02.03.2024г 8.00-14.00 |
10 |
245 |
Сейітбек Н. |
Емшара кабинеті |
08.00-16.00 |
08.00-16.00 |
08.00-16.00 |
08.00-16.00 |
08.00-16.00 |
02.03.2024г. 8.00-14.00 |
Бөлім менгерушісі:Юнусова Е.Ч.
График приема специалистов отделения диагностики на Март 2024 год
Каб № |
Мамандар |
Аты-жөны |
Дүйсенбі |
Сейсенбі |
Сәрсенбі |
Бейсенбі |
Жұма |
Сенбі |
Ескертпе |
118 |
Бөлімше менгеруішісі |
Абеустанова Анира Кайратовна
|
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
|
|
118 |
Аға мейіргер |
Хан Виктория Дмитриевна |
8:00-18.00 |
8:00-18.00 |
8:00-18.00 |
8:00-18.00 |
8:00-18.00 |
|
|
102
|
Мейіргер функц |
Ескожаева Алтын Нагашыбаевна |
08:00-15:40
|
08:00-15:40
|
08:00-15:40
|
08:00-15:40
|
08:00-15:40
|
|
|
102 |
Дәрігер функц
|
Абенова Гулден Галымовна |
08:00-16:20
|
08:00-16:20
|
08:00-16:20
|
08:00-16:20
|
08:00-16:20
|
|
|
102 |
Дәрігер функц
|
Рыспамбетова Бекзат Галымовна |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
08.00-15.00 |
|
|
103 |
Мейіргер функц |
Мырзабек Дана |
08:00-16:20 |
08:00-16:20 |
08:00-16:20 |
08:00-16:20 |
08:00-16:20 |
|
|
124
|
Дәрігер рентгенолог
|
Ермекбаева Гаухар Алмасбековна
|
08:00-15:00
|
08:00-15:00
|
08:00-15:00
|
08:00-15:00
|
08:00-15:00
|
|
|
124
128 |
Дәрігер рентгенолог
Рентген-зертханашы
(маммография) |
Туржанова Динара Ерлановна
Тлеспаева Галия Сериккановна |
14:00-19:45
08:00-17:00
|
14:00-19:45
08:00-17:00
|
14:00-19:45
08:00-17:00
|
14:00-19:45
08:00-17:00
|
14:00-19:45
08:00-17:00
|
|
|
124
125 |
Дәрігер рентгенолог
Рентген-зертханашы |
Айтказина Куралай Айтказықызы
Искакова Гулжанат Кайырбековна
|
08:00-13:45
08:00-17:00 |
08:00-13:45
08:00-17:00 |
08:00-13:45
08:00-17:00 |
08:00-13:45
08:00-17:00 |
08:00-13:45
08:00-17:00 |
|
|
124 |
Дәрігер рентгенолог
|
Ахметов Сергазы Ерсеитович |
12.00-17.20 |
12.00-17.20 |
12.00-17.20 |
12.00-17.20 |
12.00-17.20 |
|
|
126 |
Рентген –зертханашы (флюорография)
|
Азмаганбетова Акерке Шоменовна |
08:00-17:00 |
08:00-17:00 |
08:00-17:00 |
08:00-17:00 |
08:00-17:00 |
|
|
129 |
УДЗ дәрігері
|
Төлепберген Алуа Ералықызы |
13:00-18:45 Қабылдау 13.00-18.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45 |
13:00-18:45 Қабылдау 13.00-18.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45 |
13:00-18:45 Қабылдау 13.00-18.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45 |
13:00-18:45 Қабылдау 13.00-18.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45 |
13:00-18:45 Қабылдау 13.00-18.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45 |
|
|
263 |
Дәрігер функционалист (Жүреқ УДЗ)
УДЗ мейіргері |
Абдрахимова Айнур Нургазиевна
Рахматулла Жадыра |
14:00-19:45
14:00-18:00 |
14:00-19:45
14:00-18:00 |
14:00-19:45
14:00-18:00 |
14:00-19:45
14:00-18:00 |
14:00-19:45
14:00-18:00 |
|
|
263 |
Дәрігер функционалист (Жүреқ УДЗ)
УДЗ мейіргері |
Темиргалина Асия Муратбековна
Рахматулла Жадыра
|
08:00-13:45
08:00-13:45 |
08:00-13:45
08:00-13:45 |
08:00-13:45
08:00-13:45 |
08:00-13:45
08:00-13:45 |
08:00-13:45
08:00-13:45 |
|
|
129 |
УДЗ дәрігері
|
Онекина Анар Омир-Узаковна
|
|
|
|
|
|
|
12.03.2024ж бастап еңбек демалысы
|
119 |
УДЗ дәрігері (жүкті әйелдер)
УДЗ мейіргері |
Казакбаева Ботакоз Момынкуловна
Балтабаева Назигуль Тулегеновна |
08:00-13:45
08:00-15.00
|
08:00-13:45
08:00-15.00
|
08:00-13:45
08:00-15.00
|
08:00-13:45
08:00-15.00
|
08:00-13:45
08:00-15.00
|
|
|
119 |
УДЗ дәрігері
УДЗ мейіргері
|
Есентай Бота Серпайқызы
Дюсембекова Маржан Сакижановна |
13:00-17:20 Қабылдау 13.00-17.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 17.00-17.20
13:00-17:20 |
13:00-17:20 Қабылдау 13.00-17.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 17.00-17.20
13:00-17:20 |
13:00-17:20 Қабылдау 13.00-17.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 17.00-17.20
13:00-17:20 |
13:00-17:20 Қабылдау 13.00-17.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 17.00-17.20
13:00-17:20 |
13:00-17:20 Қабылдау 13.00-17.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 17.00-17.20
13:00-17:20 |
|
|
115 |
УДЗ дәрігері
УДЗ мейіргері
|
Адришева Айнур Сериковна
Дюсембекова Маржан Сакижановна |
08:15-14:00 Қабылдау 09.00-14.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 08:15-09.00
08:00-14:00
|
08:15-14:00 Қабылдау 09.00-14.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 08.15-09.00
08:00-14:00
|
08:15-14:00 Қабылдау 09.00-14.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 08.15-09.00
08:00-14:00
|
08:15-14:00 Қабылдау 09.00-14.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 08.15-09.00
08:00-14:00
|
08:15-14:00 Қабылдау 09.00-14.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 08.15-09.00
08:00-14:00
|
|
|
115 |
УДЗ дәрігері
|
Турлибекова Кунаим Бектасовна |
14.00-19.45 Қабылдау 14.00-19.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 19.00-19.45
|
14.00-19.45 Қабылдау 14.00-19.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 19.00-19.45
|
14.00-19.45 Қабылдау 14.00-19.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 19.00-19.45
|
14.00-19.45 Қабылдау 14.00-19.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 19.00-19.45
|
14.00-19.45 Қабылдау 14.00-19.00 Қабылдау онкологиялық науқастар 19.00-19.45
|
|
|
117 |
Дәрігер эндоскопист
Мейіргер |
Самеков Багжан Габиденович
Аканова Аяна |
14:00-19:00
14:00-19:00
|
14:00-19:00
14:00-19:00
|
14:00-19:00
14:00-19:00
|
14:00-19:00
14:00-19:00
|
14:00-19:00
14:00-19:00
|
|
|
117 |
Дәрігер эндоскопист
Мейіргер |
Адилова Марал Онгарбековна
Аканова Аяна |
08:00-13:00
08:00-13:00 |
08:00-13:00
08:00-13:00 |
08:00-13:00
08:00-13:00 |
08:00-13:00
08:00-13:00 |
08:00-13:00
08:00-13:00 |
|
|
КТ каб |
Дәрігер рентгенолог КТ
|
Молдабаев Арман Серикұлы |
14:00-19:00 |
14:00-19:00 |
14:00-19:00 |
08:00-19:45 |
08.00-19.45 |
|
|
Кт каб |
Дәрігер рентгенолог КТ
|
Алимов Улукбек Равшанович |
08.00-13.45 |
08.00-13.45 |
08.00-13.45 |
|
|
|
|
Бөлім меңгерушісі: ____________ А К. Абеустанова Аға мейіргер: ____________ В Д.Хан
График приема Отделения профилактики и социально психологической помощи на месяц Март 2024 г.
|
А.Ж.Т | Лауазымы | № кабинеті | дүйсенбі | сейсенбі | сәрсенбі | бейсенбі | жұма | сенбі |
1 | Рустемова Асыл Сагиндыковна | Бөлім меңгерушісі | № 141 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 4сенбі |
2 | Байтүгелова Жадыра Мұхтарқызы | Аға мейіргер | № 141 | Е/д | Е/д | Е/д | Е/д | Е/д | 2сенбі |
3 | Рыспаева Майра Сарбасовна | СӨС дәрігері | №212 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 2сенбі |
4 | Анарова Камила Аширқызы | АББ координаторы | №318 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 08.00-13.00 | 2сенбі |
5 | Сармулдинова Айгерим Канатпековна | Эпидемиолог | №216 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 4сенбі |
6 | Балташова Айжан Мухтаровна | Скрининг кабинет мейіргері | №136 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 2сенбі |
7 | Алтынбекова Жайсанкул Аманкуловна | Скрининг кабинет мейіргері | №136 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 4сенбі |
8 | Жахина Шынар Магзумовна | Әйелдерді қарау кабинет акушері | №137 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 4сенбі |
9 | Алпысова Жумагуль Кожановна | Әйелдерді қарау кабинет акушері | №138 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 1сенбі |
10 | Биданова Айгерим Тулегеновна | Егу кабинет мейіргері | №259 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 1сенбі |
11 | Манашов Бейбит Ильясович | Эпидемиолог көмекшісі | №216 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 2сенбі |
12 | Баркинхоева Зейнеп Хасанбековна | Баланы дамыту кабинет мейіргері | .№237 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 4сенбі |
13 | Жакупова Гульмира Хамзаевна | Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы | № 148 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | Кезекті еңбек демалысы 05.03-20.03.2024ж |
14 | Жакайбекова Акбопе Шарипбековна | Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы | № 148 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 4сенбі |
15 | Саввин Егор Викторович | Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы | № 148 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 4сенбі |
16 | Мәден Панар | Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы | № 148 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 1сенбі |
17 | Куршибаева Арайлым Нурлановна | Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы | № 148 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 4сенбі |
18 | Советова Акерке Ержігітқызы | Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы | № 148 | 09.00-17.00 | 09.00-17.00 | 09.00-17.00 | 09.00-17.00 | 09.00-17.00 | 2сенбі |
19 | Кулькижанова Жанар Михайловна | Психолог | № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 3сенбі |
20 | Шаймарданова Бакытгуль Тургазиновна | Психолог | № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 3сенбі |
21 | Шопанова Бота Каиргельдиновна | Психолог | № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 3сенбі |
22 | Нарагаева Шайзада Абдыкарымовна | Психолог | № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 10.00-18.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 4сенбі |
23 | Дуквагаева Амина Бадруддиевна | Психолог | № 243,258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 08.00-16.00 | 1сенбі |
График приёма специалистов платной основе на Март месяц
№ |
А.Т.Ә |
Лауазымы |
Дүйсенбі |
Сейсенбі |
Сәрсенбі |
Бейсенбі |
Жұма |
Ерскертпе |
131 |
Абильдинова Айжан Жусуповна |
Бөлім меңгерушісі
|
08:00
|
08:00
|
08:00
|
08:00
|
08:00
|
|
133 |
Бейсебаева Гульжан Ергалиевна |
Профпатолог-терапевт
|
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
|
318 |
Анарова Камила Ашировна |
Дерматолог-терапевт |
09:00 17:00 |
09:00 17:00 |
09:00 17:00 |
09:00 17:00 |
09:00 17:00 |
|
147 |
Боранбаев Еркебулан Серикович |
ЖТД |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
|
219 |
Ибадуллаева Умит Жумадильдаевна |
Аллерголог |
11:00 14:00 |
11:00 14:00 |
11:00 14:00 |
11:00 14:00 |
11:00 14:00 |
Еңбек демалысы 18.03.2024дейін |
106 |
Жумабаева Гульнар Копабаевна |
Невропатолог |
08:00
|
14:00
|
08:00
|
14:00
|
08:00
|
|
104 |
Елемесова Диана Кайратовна |
Эндокринолог |
11:00 18.00 |
08:00
|
11:00 18:00 |
08:00
|
08:00 15:00 |
|
218 |
Акпарова Шолпанайым Зекишевна
|
Фтизиатр (балалар) |
13:00 17:00 |
13:00 17:00 |
Проф.день |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
Еңбек демалысы Сәуір айына дейін |
217 |
Казангапова Карлыгаш Дакеновна |
Фтизиатр(ересектер) |
08:00 12:00 |
Проф.день |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
|
105 |
Солод Татьяна Анатольевна |
Эндокринолог |
08:00 17:00 |
08:00 17:00 |
08:00 17:00 |
08:00 17:00 |
08:00 17:00 |
|
121 |
Закимова Асель Елеубековна |
Ревматолог |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
|
251 |
Шагирова Алия Сериковна |
Пульмонолог (взрослый) |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
|
135 |
Ералы Арайлым Қаныбекқызы |
Инфекционист (общий ) |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
|
131 |
Абильдинова Айжан Жусуповна |
Кардиолог |
08:40 18:00 |
08:40 18:00 |
08:40 18:00 |
08:40 18:00 |
08:40 18:00 |
|
405 |
Табажанова Дана Казбаевна |
Реабилитол. (общий) |
08:00 15:40 |
08:00 15:40 |
08:00 15:40 |
08:00 15:40 |
08:00 15:40 |
|
114 |
Әбілдаев Ербол Бекайдарович |
Уролог дәрігері (ересектер) |
09:30 15:30 |
09:30 15:30 |
09:30 15:30 |
09:30 15:30 |
09:30 15:30 |
|
112 |
Батырканов Ербулат Батырканович |
Травматолог-ортопед дәрігері (ересектер) |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
|
140 |
Журтубаев Талгат Ногайбаевич |
Травматолог-ортопед дәрігері (балалар) |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
|
140 |
Нурахметов Айбек Алтайбекович |
Травматолог-ортопед дәрігері (балалар) |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
|
108 |
Каронов Бакытжан Сауирбаевич |
Хирург дәрігері (ересектер) |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
|
108 |
Тлеубердинов Кадыр Муратканович |
Хирург дәрігері (ересектер) |
13:30 20:00 |
13:30 20:00 |
13:30 20:00 |
13:30 20:00 |
13:30 20:00 |
|
230 |
Джакашева Жанара Арысбеккызы
|
Хирург дәрігері (балалар) |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
|
206 |
Турынтаева Гулзат Исахановна |
Онколог дәрігері
|
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
08:00 18:00 |
|
204 |
Муптекешева Айнагуль Халиуллаевна
|
Маммолог дәрігері
|
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
08:00 15:00 |
|
203 |
Тенизбаев Максутхан Нуртазанович |
Оториноларинголог дәрігері (ересектер) |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
|
203 |
Садыков Каппас Баязитович |
Оториноларинголог дәрігері (ересектер) |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
|
201 |
Аскарова Аина Сагындыковна |
Оториноларинголог балалар дәрігері |
14:00 20:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
14:00 20:00 |
08:00 14:00 |
Еңбек демалысы 07.03.2024нен |
201 |
Кляро Светлана Станиславовна |
Оториноларинголог дәрігері ( балалар) |
08:00 14:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
08:00 14:00 |
14:00 20:00 |
|
207 |
Қалдош Д.Б |
Оториноларинголог дәрігер(ересектер,балалар) |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
08:00 12:00 |
|
301 |
Есилова Динара Бериковна |
Офтальмолог дәрігері (ересектер, балалар) |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
08:00 14:00 |
|
301 |
Абдраманова Гульсара Нуржановна |
Офтальмолог дәрігері (ересектер) |
13:00 19:00 |
13:00 19:00 |
13:00 19:00 |
13:00 19:00 |
13:00 19:00 |
|
301 |
Полатова Жанна Асанхановна |
Офтальмолог дәрігері (балалар, ересектер) |
08:00 11:00 |
08:00 11:00 |
08:00 11:00 |
08:00 11:00 |
08:00 11:00 |
|
301 |
Баяшева Азиза Болатовна |
Офтальмолог дәрігері (балалар, ересектер) |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00
|
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
|
242 |
Бименова Айнагуль Алмухановна |
Стоматолог терапевт дәрігері |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
08:00 13:00 |
|
242 |
Нусипбаев Талгат Сабетаевич |
Стоматолог терапевт дәрігері |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
|
210 |
Калуова Майра Мейірбекқызы |
Стоматолог терапевт дәрігері |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
14:00 20:00 |
|
270
|
Юнусова Е.Ч |
Зав отделением |
08:00
|
08:00
|
08:00
|
08:00
|
08:00
|
|
247
|
Жарылкасынова А.Ж |
Акушер гинеколог
|
08:00
|
14:00
|
08:00
|
14:00
|
08:00
|
|
248 |
Сафарова А.Р |
Акушер гинеколог |
14:00
|
08:00
|
14:00
|
08:00
|
14:00
|
|
268 |
Конусова А.Ж |
Акушер гинеколог |
14:00
|
08:00
|
14:00
|
08:00
|
14:00
|
|
269 |
Гурина К.В |
Акушер гинеколог |
08:00
|
14:00
|
08:00
|
14:00
|
08:00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Зав.отделением _____________________ Бейсебаева Г.Е
№ |
Лауазымы |
Аты Жөні Тегі |
№ каб |
ДС |
СС |
СР |
БС |
ЖМ |
1 |
Координатор |
Дюсембекова Ботакоз Амантаевна |
3 кабинет |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
2 |
ММБ дәрігері врач ОШМ |
Мынбаев Азамат Кенжебулатович |
3 кабинет |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
3 |
ММБ дәрігері врач ОШМ |
Жаргакова Галия Кажигалиевна |
3 кабинет |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
4 |
ММБ фтизиопедиатр фтизиопедиатр ОШМ |
Байгожина Дария Аманбаевна |
3 кабинет |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
5 |
ММБ мейіргері медсестра ОШМ |
Жолдасова Нурила Дінмұхаммедқызы |
3 кабинет |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
6 |
мейіргер медицинская сестра |
Сагдаш Сайран |
медицинский пункт 45 школы |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
7 |
мейіргер медицинская сестра |
Байболова Алия Калдыбековна |
66 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 66 школы |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8 |
мейіргер медицинская сестра |
Ержігіт Альбина Айдынқызы |
66 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 66 школы |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
9 |
мейіргер медицинская сестра |
Мадемарова Нуркамал Назарбековна |
75 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 75 школы |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
10 |
мейіргер медицинская сестра |
Бердалиева Светлана Энбекшиевна |
75 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 75 школы |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
11 |
мейіргер медицинская сестра |
Тамабаева Гульбаршин Кыдировна |
77 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 77 школы |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
12 |
мейіргер медицинская сестра |
Батырова Умитжан Елемесовна |
82 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 82 школы |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
13 |
мейіргер медицинская сестра |
Башимова Кульшарипа Ахмедиевна |
Бином Таным мектептің медициналық пункті медицинский пункт школы Бином Таным |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
14 |
мейіргер медицинская сестра |
Сарыбаева Улту Шәріпбайқызы |
Бином Таным мектептің медициналық пункті медицинский пункт школы Бином Таным |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |
8:00-18:00 |