График работы врачей
ВОП 1 (участки 1, 5, 7, 15, 24, 25, 38, 39, 43, 44, 50)

График приема врачей отделения ВОП  1 на Июнь месяц 2024г.

 

уч

Аты - жөні

Каб

Мекенжайы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

1.

Бөлімшемеңгерушісі

Аға мейіргері

Самрат Жұлдыз Самратовна


Ахметаева Асемгуль Масыгутовна

310

1.5.7.15.24.25.38.39.43.44.50.

08.00-

18.00

08.00-

18.00

08.00

18.00

08.00-

18.00

08.00

18.00

2.

1


Каиржанова Алтынай Сагынжановна

м/р

Тилеумбетова

Ханзада Улгасовна


308


Уч 1

Д.Қонаев 14, 14/1, 14/2. ересектер

Достык 13

Ересектер +балалар

11.00-

14.00


14.00-

17.00


11.00-

14.00


14.00-

17.00

17.00-

20.00


3

5


Музрапова Эльмира Мухитдиновна м/р Шахит Акерке Асылханқызы

м/р Абахан Балжан

305



Уч 5

Ересектер +балалар

Сарайшық 36,38,

Д Конаев 35

08.00-

12.00

16.00-

20.00

14.00

18.00

08.00-

12.00

14.00-

18.00

4

7


Кожамбердинова Мадина Жагпаркызы

м/р Ұлас Айгерим Бахрамқызы


307



Уч 7 

Ересектер

Д Қонаев 12/1,12/2

Ересектер + балалар

Достык 13/1,13/2

08.00-12.00

12.00

16.00

08.00

12.00

16.00-20.00

08.00

12.00

5

15

Тилеухан Маншук

м/р Калдыбаева Венера Серікқызы

306


Уч 15  (Ересектер +балалар)

Сауран 2

Сарайшык 40

Кунаева 35/1 (Ересектер)


12:00

16:00

08:00

12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

12:00-16:00

6

24

Исатай Сания Қайратқызы

м/р Килимаева Динара Еркешқызы

м/р Артыкпаева Дильназ Сексенбаевна


307

КЖХ 50,50/1,50/3.

КЖХ 44,44/1,46 (Ересектер +балалар)


12:00-

16:00

08:00-12:00


12:00-16:00


08:00

12:00

16:00-20:00



7

25

Бекболат Галымбек

м/р Габбасова Гульдарай

м/р Нұртай Жансая

308

Бокейхана 11/1 (Ересектер +балалар)

15:00-

19:00

08:00-12:00


14:00-18:00

08:00-12:00

08:00-12:00

8


38


Жұмабай Ақжан Есенғалиқызы

м/р Мүттәкә Ардақ


304


Уч 38

Д Қонаев ,29 (Ересектер +балалар)

Д Қонаев, 12 (Ересектер)

Сарайшык 34 (Ересектер )

14.00

18.00

08.00

12.00

16.00

20.00



08.00

12.00

14.00

18.00

9

39

Достаева Жамиля Мураткызы

м/р

Мухтарова Дильназ Ерсинқызы

м/р Кебек Фатиха

305


Уч 39 

Ересектер +балалар

Сығанак 35, 35а, 37, 39,41

14.00

18.00

10.00

14.00

08.00

12.00

14.00

18.00

08.00

12.00

10

43

Тұрсынова Шырын Қайратбекқызы

м/р Асып Мөлдір Нұрғанатқызы

м/р Туматова Эльмира Дамировна

304


Уч 43 Достық 5,5/1,5/2 (Ересектер +балалар)


08.00-

12.00

14.00-

18.00


08.00

12.00


14.00-

18.00

08.00

12.00


11

44

Каиржанова Алтынай Сагынжановна

м/р Махамматкулова Ойнур

Аликовна

м/р Мухтарқызы Дана


308


Уч 44

Ақселеу,Ақниет,Жиделі,

Үшкөпір,

А. Бөкейхан

11,11а

(Ересектер +балалар)


08.00-

11.00

12.00-

14.00

08.00

11.00


12.00-

14.00

14.00-17.00

12

50



Аманқосова Нұргүль Абайқызы

м/р Құлдаш Оразқул Омоналықызы

м/р Абахан Балжан

305


Уч 50

(Ересектер +балалар)

Сарайшық 2,4,4/1,6,8

Дип.калашық 2 – 32/2,15/1


08.00-

12.00

16.00-

20.00

08.00-

12.00

12.00-

16.00

08.00-

12.00

 

 

13


Абсиметова Мадина Толыкпаевна


311


Кан алу (ересектер)

Талдауларды алу (ересектер)

08.00-11.30


08.00-11.30


08.00-11.30


08.00-11.30


08.00-11.30


Кан алу (ересектер)

Талдауларды алу(ересектер)

Айдың 1 сенбі күндері/1суббота месяца

08.00-11.30



08.00-11.30


08.00-11.30


08.00-11.30

08.00-11.30



Ем-шара Процедуры

12.00-17.30

12.00-17.30

12.00-17.30

12.00-17.30

12.00-17.30


Ем-шара Процедуры

Айдың 1 сенбі күндері/1суббота месяца

12.00-17.30

12.00-17.30

12.00-17.30

12.00-17.30

12.00-17.30



Кварцтау уакыты


11.30-12.00


15.00-15.30

11.30-12.00

15.00-15.30

11.30-12.00

15.00-15.30

11.30-12.00

15.00-15.30

11.30-12.00

15.00-15.30

ВОП 2 (участки 2, 8, 17, 18, 19, 41, 42, 46, 48, 58, 63)

График приема врачей отделения ВОП № 2 на Июнь месяц 2024г.

№ уч.

Т.А.Ә

Мекенжайы

Каб.

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Ескертпе


Бөлімше меңгерушісі:

Оразбаева Асель Отешовна

Аға мейіргер:

Исахмет Оразкүл Сәрсенбекқызы


 

 

235

08:00-18.00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00


13.00-14.00 түскі үзіліс

2уч 

Дәрігер

Кожегальдина Гаухар Аскаровна

Мейіргер:

Қаратай Аида Ерланқызы

Мейіргер:

Боранбаева Зарина Шаматқызы

Ересектер:  Бөкейхан 3б

Керей Жәнібек хандар 15

Балалар: 

Бөкейхан 3б

Керей Жәнібек хандар 15

222

08:00-12.00



13:00-17.00


08:00-12.00


08:00-12.00



16:00-20.00



8уч.

Дәрігер:

Естенова Айнур Сакеновна

Мейіргер:

Әбдіқұл Айзада Нарбекқызы

Ересектер+балалар:

Сығанақ 64, Сығанақ 62, 62/3,60/3





 

 

240

 

 

08:00-12.00


12:00-16.00

08:00-12.00

16:00-20.00


08:00-12.00


17уч.

Дәрігер:

Муканова Гульжанат Молдахметовна

Мейіргер: Кайрулла Алина Айдынкызы


Ересектер:

Түркістан 2, Түркістан 4,4А,4/1

Балалар: Түркістан 4,4А,4/1

 

 

 214

08:00-12.00


16:00-20.00

08:00-12.00

12:00-16.00


08:00-12.00


 

 

18 уч

Дәрігер:

Салипова Анар Рустемқызы

Мейіргер:

Нуқматулла Аружан

Ересектер: Мәңгілік ел 17





214

12:00-16.00


08:00-12.00

16:00-20.00

08:00-12.00


12:00-16.00


19 уч

Дәрігер:

Майдабеков Жамбыл

Мейіргер:

Әбдіқұл Айзада Нарбекқызы



Ересектер:  Алматы 11

Ересектер + балалар: Түркістан 8,8/1,8/2


215


09:00-13.00


13:00-17.00

09:00-13.00

16:00-20.00


09:00-13.00


41 уч

Дәрігер:

Қожабаева Ақмарал Сәрсенбайқызы

Мейіргер: Нұқматулла Аружан

Мейіргер:

Дәуренбекқызы Ұлбибі



 Ересектер:  Мәңгілік ел 22,24,26а,26б.

Балалар;

Мәңгілік ел 24,26а,26б.


211

 

13:00-16:00

8:00-11:00

14:00-17:00

8:00-11:00

13:00-16:00

 

42 уч

Дәрігер:

Ахмедова Карашаш Куракбаевна

Мейіргер: Рахметулла Меруерт Қанатқызы

Ересектер:  Бөкейхан 10, 8

Балалар;

Бөкейхан 10



240





13:00-17.00

08:00-12.00

12:00-16.00

08:00-12.00

12:00-16.00


46 уч

Дәрігер:

Бектурова Умида Муратовна

 Мейіргер:

Кенжибаева Айнагуль Тургамбековна

Ересектер:  Мәңгілік ел 19, 28

Балалар:

Мәңгілік ел 28

213

08:00-12.00

16:00-20.00

13:00-17.00

08:00-12.00

08:00-12.00


48 уч

Дәрігер:

Қожабаева Ақмарал Сәрсенбайқызы

 

Мейіргер:

Жарылқасынова Айгүл Амангелдіқызы

Ересектер:  Керей Жәнібек хандар 28, 30

Балалар:

Керей Жәнібек хандар 28,30





211


16:00-19:00

11:00-14:00

17:00-20:00

11:00-14:00

16:00-19:00


58 уч

Дәрігер

Сағидуллина Кәмшат Нұржұмақызы

Мейіргер:

Маканова Анар Сайранқызы

Ересектер:  

Мәңгілік ел 19/2

Балалар: 

Мәңгілік ел 19/2




211

08:00-12.00


13:00-17.00

08:00-12.00

16:00-20.00


08:00-12.00

 

63 уч

 

 

 

 

 

 

 

 

Дәрігер

Марс Еренбек Талғатұлы

Мейіргер:

Олжабек Ырыскуль

Ересектер:  Алматы 13








213

16:00-20.00


08:00-12.00

08:00-12.00

13:00-17.00


13:00-17.00



Емшара

Емшара мейіргері:

Балахан Шолпан Нургазыевна









Қан алу (ересектер)

Забор анализов (взрослые)

 

 252

08.00-

11.30


08.00-

11.30


08.00-

11.30


08.00-

11.30


08.00-

11.30



Кварцтау уақыты

Время кварцевания

 

252

11.30-12.00

11.30-12.00

11.30-12.00

11.30-12.00

11.30-12.00


 


ВОП 3 (участки 3, 6, 9, 11, 22 ,29, 35, 45, 49, 61)

График приема врачей отделения ВОП  3 на Июнь месяц 2024г.

№ уч.

А.Т.Ж

Мекен-жай

Кабинет

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Ескертпе


Бөлім меңгерушісі

Садыкова Нургуль Маукеновна

Аға мейіргер:

Абсаттарова Хадиша

Абдужаппарқызы


 

 

313

08.00-

13.00


14.00-

18.00

08.00-13.00


14.00-18.00

08.00-13.00


14.00-18.00

08.00-13.00


14.00-18.00

08.00-13.00


14.00-18.00


13.00-14.00 түскі үзіліс

3уч.

Дәрігер:

Ахын Жанат Сырымқызы

Мейіргер:

Харагизова Акку Семсерхановна

 

Сауран 3,6

Достық 8,8б, 10

 

 

315

 

 

17.00

20.00

08.00

11.00

12.00

15.00

08.00

11.00

12.00

15.00


6 уч.

Дәрігер:

Нартбаева Гульнара Орынтаевна

Мейіргер:

Әділбек Айнұр Серікқызы

Мейіргер:

Канатбек Ажар

Достық 12,12/1

Сығанак

58, 58/1, 39/1

 

303

08.00-12.00


12.00-16.00


08.00-12.00


08.00-12.00


08.00-12.00


 

9уч.

Дәрігер:

Шаханова Гаухар Ділдабекқызы

Мейіргер:

Серикбаева Эльмира Лесбековна

 

Сауран 12/1

 

 

317

13.00

16.00

11.00

14.00


13.00

16.00

12.00

15.00

13.00

16.00

 

 

11уч.

Дәрігер:

Ермеков Олжас Булатович

Мейіргер:

Айгузина Маржан Нурлыбеккызы


Сарайшық 7, 7/1

 

 

 

316

 

 

15.00

18.00

14.00

17.00

11.00

14.00

11.00

14.00

11.00

14.00


 

 

22уч.

Дәрігер:

Ермеков Олжас Булатович

Мейіргер:

Жаксыбек Балжан Асылбеккызы

 

Қабанбай батыр 19,34/1,36

Сығанақ 33

Достық 1а,1б,1в

 

315

 

 

12.00-

15.00

17.00-

20.00

08.00-

11.00

14.00-

18.00

08.00-

12.00

 

 

29уч.

Дәрігер:

Кебисбаева Диана Талгатовна

Мейіргер:

Қалдыбай Айжан Муратбекқызы


 


Сығанақ 21 ,23,23/1,25,25/1,25/2,27

 

 

314

09.00

13.00

12.00

16.00

08.00

12.00

12.00

16.00

14.00

18.00


35уч.

Дәрігер:

Ахын Жанат Сырымқызы

Мейіргер:

Булантаева Асыл Мухадаткызы


Ақмешіт 5, 5а, 7б

Сауран 12/2

Керей Жәнібек хандар 11

314

 

 

 

14.00-

17.00

11.00-

14.00

15.00-

18.00

11.00-

14.00

15.00-

18.00

 

 

45уч.

Дәрігер:

Бабиков Дархан Раифович

Мейіргер:

Серикбай Дана Бауыржанкызы

Мейіргер:

Каипова Балнур

Мұғалжар, Бұрылтай Ақжан,Жайсан, Қоңырөлең, Ақкемер, Желмая, Аңырақай

 

 

 

303

 

13.00

16.00

08:00-11:00

13.00-16:00

17:00-20:00

12:00-15:00


49уч.

Дәрігер:

Шаханова Гаухар Ділдабекқызы

Мейіргер:

Жампеисова Дильназ

Достық 1,

Сауран 10б,10в,10г

Сауран 14 кіреберіс 15,16,17

 

 

317

10.00

13.00

08.00

11.00


10.00-13.00


15.00

18.00

10.00

13.00

 

61уч.

Дәрігер:

Бабиков Дархан Раифович

Мейіргер:

Тырнакбаева Анар Турсыновна

 

Сарайшық 5Е,

Сарайшық 7/2, 7/3

 

 

316

16.00

19.00

11.00-

14.00

16.00

19.00

14.00-

17.00

15.00-

18.00


 

Ем-шара

Ем-шара мейіргері:

Кабаева Гульбану Зульпиддиновна

Қан алу (ересектер)

 

312

08.00-

12.00

08.00-

12.00

08.00-

12.00

08.00-

12.00

08.00-

12.00



Ем-шара

 

312

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00


Ем-шара

 

311

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30


Кварцтау уақыты

 

312

13.00-13.30

15.00-15.30

13.00-13.30

15.00-15.30

13.00-13.30

15.00-15.30

13.00-13.30

15.00-15.30

13.00-13.30

15.00-15.30


 

 

ВОП 4 (участки 10, 12, 13, 16, 26, 30, 32, 36, 52, 59)

График приема врачей отделения ВОП  4 на Июнь месяц 2024г.


уч

Т.А.Ә 

ФИО

каб

Мекенжай

Адрес

ДС

СС

СР

БС

ЖМ

Ескертпе


Бөлім меңгерушісі м.а

Аға мейіргер

Ешмуханбетова Айнур Заманбековна

Толганбаева Акзира Берикбаевна

231 каб


08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-18:00

08:00-

18:00

08:00-

18:00


13.00-14.00 

түскі үзіліс

1

10 уч

Дәрігер:

Аманбаева Макпал Амангельдиевна

Мейіргер: Құрбанбек Ақерке Талғатқызы

223 каб

Сауран 14 кіреберіс 1-14

1-525 кв


12.00-

16.00


08.00-

12.00


16.00-

20.00


12.00-

16.00


08.00-

12.00



2

12 уч

Дәрігер

Тоқжұманова Айдана БатырбекқызыМейіргер: Касен Томирис

224 каб

Ересектер: Сарайшык 5, 5а, 5б,5в, 5г, 5д,

7а, 7б

Балалар: Сарайшық 5 д



12.00


15.00



12.00


15.00



14.00


17.00



11.00


14.00



13.00


16.00

Бердібек С. Г. еңбекке жарамсыздық


3

13 уч

Дәрігер:

Баймаханов Аблайхан Бауыржанұлы

Мейіргер: Кулахметова Надира Муратжановна

Тажибаева Айгуль Токтаровна


226каб

ул; Орынбор 22, Жошы хан 23, Аккум 23, 25, Каратобе 1,3,5, 7/2, 2/1, 6, 8, 17, 19, 21, 144/3, 18, 18/1





08:00-


11.00




17.00-


20.00




15.00-


18.00




08.00-


11.00




08.00-


11.00


4

16 уч

Дәрігер:

Әзімхан Маржан Уалихановна

Мейіргер:

Ерген Аяжан

Махмедова Гульжазира Хайкеновна

225каб

Ересектер: Бөкейхан 2,6

Балалар:

Бөкейхан 2

14:00-

18:00

08:00-

12:00

08:00-

12:00

16:00-

20:00

14:00-

18:00


5

26уч

Дәрігер: Боранбаева Гульим Мукановна



Мейіргер: Турсанхан Айша

225каб

Ул: Бокейхана 14, 14 А, 14Б, 14 В, Орал 2,3,4,5,1/1, 3А, 3Б, Аккум 1, 1А, 1В, 3, 5, 7, 9, 11, 2А, 2, 4А, 4/2, 4/1, 4, 6, 8, 10,10Б 12, 13, 20А, Орынбор 13.

11:00-

14:00

14:00-

17:00

15:00-

18:00

11:00-

14:00

11:00-

14:00

Құрмашева Д.Б еңбек демалыс 18.06.24-29.06.24

6

30 уч

Дәрігер: Жүребек Айсулу Сабыржанқызы

Мейіргер: Тажибаева Айгуль Токтаровна

227каб

Ул: Ұшқыштар 1, 3, 5, 7, 9, 4, 11/1, 2, 15/1, КЖХ 40, 42, 42/1, Жошы хан 27, Аккум 19, 21, 17/3, 17/2, 17.

08:00-

12:00

08:00-

12:00

13:00-

17:00

16:00

20:00

13:00-

17:00


7

32 уч

Дәрігер: Баймаханов Аблайхан Бауыржанұлы

Мейіргер: Кулахметова Надира Муратжановна

226каб

Ақмешіт 7,7а,7/1

70лет октября


11.00

14.00

14.00

17.00

12.00

15:00

11.00

14.00

11.00

14.00


Ғалымжанқызы Е. еңбек демалыс 03.06.24-09.07.24

8

36 уч

Дәрігер:

Тоқжұманова Айдана Батырбекқызы

Мейіргер

Куланбаева Гульмира Бердикуловна

224каб

Ересектер

Сарайшық 5/1

Балалар:

11 жастан

15:0018:00

15.0018.00

17.00

20.00

08.00

11.00

10.00

13.00



9

52 уч

Дәрігер:

Боранбаева Гульим Мукановна


Мейіргер: Латкина Ксеня



225каб

Үлкендер: Сыганак64/1

Балалар: Сыганак64/1

08.0011.00

17.00-

20.00

12.00-15.00

08.00-

11.00

08.00-

11.00



10

59 уч

Дәрігер:

Асанқызы Сабина


Мейіргер: Куланбаева Гульмира Бердикуловна


224каб






Сауран 4






08:0012:00




08.00-12.00




10.00-14.00




14.00-18.00




16.00-20.00






Аманат (участки 40, 56, 57, 60, 64, 68)

График приема врачей ЦСЗ "Аманат" на Июнь месяц 2024г.       

 тел.: 92-35-88, 8 (708) 425-03-86

Телім 

Кабинет

Мекен-жайлар

ДС

СС

СС

БС

ЖМ

Ескерту



Бөлім меңгерушісі:

Чукаева Айсулу Елкеновна

Аға мейіргер:

Калбергенова Назерке Куатовна


3





08:00-13.00

14.00-18.00


08:00-13:00

14.00-18.00


08:00-13:00

14.00-18.00


08:00-13:00

14.00-18.00


08:00-13:00

14.00-18.00


13.00-14.00

Үзіліс

40 уч.

Дәрігер:

Саликова Сабина Мадкеновна

Мейіргер:

Рахметулла Мақпал Қанатқызы


7

Ересектер:

Ұлы Дала51,53,53/1,

Ересектер+балалар

Ұлы Дала

55,55/1,55/2


15.00-19.00


08.00-12.00


08.00-12.00


13:00-17:00


08:00-12.00


56 уч.

Дәрігер:

Тұрдалиева Камшат Жүнісбекқызы

Мейіргер:

Совет Сания Жанатқызы

5

Ересектер+балалар

Бөкейхан 19,21а,

21/3,21/5

Ересектер:

Бөкейхан 21,,21/2,

Жошы хан дом 1, 1/1, 1/2



12.00.-16.00


08 00.-12.00


12.00.-16.00


15:00-19:00


08:00-12:00


57 уч.

Дәрігер:

Турганбекова Эльнара Канатбеккызы

Мейіргер:

Ахметова Наргиз Ерланқызы


4

Ересектер+балалар:

Мәңгілік Ел 48,42

Бөкейхан 28 , 30



13.00-17 00


08.00-12.00


13.00-17:00


08.00-12.00


09.00-13.00



60 уч.



Дәрігер:

Максудова

Нурсауле Болатовна

Мейіргер:

Алдабекова

Айгерим Уразалыкызы

Мейіргер:

Дуйсенова Шынар Метеновна



4

 

Ересектер+балалар

Бөкейхан 15,15/1,17,17/1.

Проезд 23 дом 6(Бұхар жырау 23 )

Бухар жырау 25/1


09.00-13.00


12.00-16.00


09.00-13.00


12:00-16:00


15:00-19:00


64 уч.

Дәрігер:

Жолимова Ақмарал Бахытжановна

Мейіргер:

Мамбетжанова Әнел Сейтжанқызы

Мейіргер:

Сексенбаева Ділназ Ерланқызы

5

Ересектер+балалар

Мәңгілік Ел,38,40,40а,40/2

Бөкейхан 16,16/1,16/2,16/3,18,

20,24

 

 




08.00-12.00


15.00-19.00


08.00-1.00


11.00-15.00


12.00-16.00


68уч.

Дәрігер:

Абыкеева Алина Уларбековна

Мейіргер:

Осербай Таннұр Марсқызы

 

7

Ересектер

Бөкейхан 21/1,21/4

 

Ересектер+балалар

Бухар Жырау 34 34/2


09.00-13.00


12.00-16.00


15.00-19.00


09:00-13:00


12:00-16:00


14 уч 

Дәрігер:

Сапарова Жулдыз Абдижалеловна

Мейіргер:

Жанатхан Жаннур


14

Бөкейхан 21/1,21/4

Ұлы Дала 51,53,53/1

Бөкейхан 21,,21/2,

Жошы хан дом 1, 1/1, 1/2

 



10.00-14.00



13.00-17.00



10.00-14.00



14.00-18.00



10.00-14.00

 

АГБ

Гинеколог:

Шакен Жаннұр Нұрғазықызы

Акушер:

Жумагазина Шынар

Омаргазиевна

11

40 уч ,56 уч,57уч,60уч,64уч,68 уч

 

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00

09.00-17.00



УЗИ

Дәрігер:

Шайгазиева Анар

Сатбаевна


8

 

 

09.00-13.20

 

 

09.00-13.20

 

 

 

09.00-13.20

 

 

09.00-13.20

 

 

09.00-13.20

 

 

Егу кабинеті

Мейіргер:

Дуйсенова Шынар Метеновна

6

Егу кабинеті

(Прививочный кабинет)

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

09.00-18.00

Кварцтау уақыты


13.00-13.30

15.00-15.30


Емшара

Мейіргер:

Джайлауова Жансая

Оператор: 

Аман Жибек

12

Қан алу 

(Забор анализов)

 

Емшара


08.00-10.00


11.00-13.00


08.00-10.00


11.00-13.00



08.00-10.00


11.00-13.00




08.00-10.00


11.00-13.00


08.00-10.00


11.00-13.00


Кварцтау уақыты


10.30-11.00

Сүзгі

Фильтр

Дәрігер:

Туребекова Меруерт Ибракимовна

Мейіргер:

Алдабекова

Айгерим Уразалыкызы



 



08.00-18.00



08.00-18.00



08.00-18.00



08.00-18.00



08.00-18.00

Кварцтау уақыты


13.00-14.00

ЭКГ 

Кудеринова Зулькамал Альхановна 

1

ЭКГ 

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

Кварцтау уақыты


13.00-13.30


Бөлім меңгерушісі ____________Чукаева Айсулу Елкеновна

Педиатрия (участки 4, 14, 20, 21, 23, 27, 28, 67)

График приема врачей отделения Педиатрии на Июнь месяц 2024г.

№ уч Мекен-жайы Аты, жөні, тегі Кабинет Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
1
Бөлім менгеруішісі Жарасбаева Бейбитгуль Нургалиевна 234 қабылдау 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00
Аға мейіргер м.а. Бауржан Айнагуль
2 4 уч Д.Қонаев көшесі 14,14/1,14/2,35,35/1 Ильясова Балгуль Бейсенбаевна 220-кабылдау 08.00-12.00 13.00-17.00 16.00-20.00 08.00-12.00 09.00-13.00
Базарбай Айдана Маратқызы мейіргер 220-кабылдау
3 14 уч Ұлы Дала 51,53,53/1 Сапарова Жулдыз Абдижалеловна- педиатр ОДА»Аманат» 10.00-14.00 13.00-17.00 10.00-14.00 14.00-18.00 10.00-14.00
Ә.Бөкейхан 21,21/1,21/2,21/4 Жанатхан Жанур 4 кабинет-кабылдау
Жошы Хан 1,1/1,1/2 Кутыбекова Гульназ Сапарбайкызы
4 20 уч Д. Қонаев қошесі 12,12/1,12/2, Искалиева Жанар Тлековна- педиатр 232-кабылдау 13.00-16.00 13.00-16.00 17.00-20.00 08.00-11.00 08.00-11.00
Сарайшық 34 Бауржан Айнагуль- мейіргер
5 21 уч Ә. Бөкейхан 6,8 Искалиева Жанар Тлековна- педиатр 232-кабылдау 16.00-18.00 16.00-18.00 15.00-17.00 11.00-13.00 11.00-13.00
Мәңгілік Ел 22 Сулеймен Айдана Нурланкызы мейіргер
6 23 уч Алматы 13 Турабаева Айжан Абаевна 233-кабылдау 11.00-13.00 15.00-17.00 16.00-18.00 11.00-13.00 12.00-14.00
Түркістан 2 Рахматулла Гульзира Асанқызы-м/с мейіргер
7 27 уч Мәңгілік Ел 17 Жаматова Бакытгуль Омирбаевна - педиатр 233-кабылдау 14-18.00 10.00-14.00 08.00-12.00 15.00-19.00 16.00-20.00
Сулеймен Айдана Нурланкызы мейіргер
8 28 уч Мәңгілік Ел 19 Турабаева Айжан Абаевна 233-кабылдау 08.00-11.00 17.00-20.00 13.00-16.00 08.00-11.00 09.00-12.00
Алматы 11 Әбдішәріп Ғазиза Сәкенқызы мейіргер
9 67 уч Сарайшық 14 жасқа дейінгі балалар 5, 5а, 5б,5в, 5г,7а,7б Бектурганова Айзада Темиргалиевна 232-кабылдау 08.00-12.00 08.00-12.00 09.00-13.00 13.00-17.00 13.00-17.00
10 жаска дейінгі балалар Сарайшық 5/1 Исабекова Нұрай Исабекқызы-мейіргер
10
Екпе егу кабинеті Жандарова Эльмира Болысбекқызы- мейіргер Каб 260 08.00-17.30 08.00-17.30 08.00-17.30 08.00-17.30 08.00-17.30

11
Екпе егу кабинеті Жандарова Эльмира Болысбекқызы- мейіргер Каб 262 14.00-17.30 14.00-17.30

08.00-17.30

12
Ем шара кабинеті Смайлова Енгуль Кабышевна- мейіргер Каб 221-забор анализов 08.00-11.30 08.00-11.30 08.00-11.30 08.00-11.30 08.00-11.30

12
Ем шара кабинеті Смайлова Енгуль Кабышевна- мейіргер Каб 221 иньекции 12.00-16.00 12.00-16.00 12.00-16.00 12.00-16.00 12.00-16.00

13
Үйлестіруші дәрігер кабитнеті Смагулова Ляззат Турсыновна Каб 241 кезекті демалыс




14
Катамнез кабинеті Мухамеджанова Айнур Адильгалиевна Каб 236 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00


Бөлімше меңгерушісі : Жарасбаева Бейбитгуль Нургалиевна 

          Аға мейіргер : Наурузбекова Лира.Чакеновна

Отделение специализированной хирургической помощи

График приема врачей отделения хирургий на Июнь месяц 2024г.

каб

Аты Жөні Тегі

Лауазымы

ДС

СС

СР

 БС

ЖМ

Кезекшілік

Ескерту

205

 

 

Абдуллаев Арслан Усенович

Бөлім меңгерушісі

 

 

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

 

 

 

Әбілдаев Ербол Бекайдарович

 

Уролог дәрігері (ересектер)

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

 

Құжатпен жұмыс

 

114

Әбілдаев Ербол Бекайдарович

Уролог дәрігері (ересектер)

09:30

15:40

09:30

15:40

09:30

15:40

09:30

15:40

09:30

15:40

15.06.2024

08:00-15:00

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

Кварцтау уақыты 13:00-13:30

 

Туребаев Дулат Канатович

Проктолог дәрігер

(ересектер)

14:00

16:00

 

13:00

16:00

 

13:00

16:00

 

Құжатпен жұмыс

114

Туребаев Дулат Канатович 

Проктолог дәрігер

(ересектер)

16:00

20:00

 

 

16:00

20:00

 

 

16:00

20:00

 

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылд

112

Нурахметов

Айбек

Алтайбекович

Травматолог-ортопед дәрігері (ересектер)

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

15.06.202408:00-14:00

 

Талон бойынша қабылдау


112

Батырканов Ербулат Батырканович

Травматолог-ортопед дәрігері (ересектер)

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

08.06.2024 08:00-13:00

17.06-05.07.2024ж

Еңбек демалысы

140

Журтубаев

Талгат

Ногайбаевич

Травматолог-ортопед дәрігері (балалар)

Хирург дәрігері 

(балалар)

08:00

17:00

08:00

17:00

08:00

17:00

08:00

17:00

08:00

17:00

22.06.2024.

08:00-14:00

 

Талон бойынша қабылдау

 

108

Каронов

Бакытжан

Сауирбаевич

Хирург дәрігері 

(ересектер)

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

01.06.2024г.

08:00-14:00

 

Талон бойынша қабылдау

 

108

Тлеубердинов Кадыр Муратканович

Хирург дәрігері 

(ересектер)

13:30

20:00

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

29.06.2024г.

08:00-14:00

17.06-05.07.2024ж

Еңбек демалысы 

 

108

Абдуллаев А.У.

Хирург дәрігері 

(ересектер)

 

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

 

Талон бойынша қабылдау

 

206

Турынтаева Гулзат Исахановна

Онколог дәрігері


08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

13:00

08:00

18:00

08:00

13:00

15.06.2024г.

08:00-14:00 

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

204

Муптекешева Айнагуль Халиуллаевна

Маммолог дәрігері

 

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

22.06.2024г.

08:00-14:00

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

204

Муптекешева Айнагуль Халиуллаевна

Маммолог дәрігері

Скрининг 

 

15:00

18:00

15:00

18:00

15:00

18:00

15:00

18:00

15:00

18:00

 

Скрининг 

Талон бойынша қабылдау

 

230

Джакашева Жанара Арысбеккызы 

Скрининг 

хирург дәрігері (балалар)

Ақысыз демалыс

а/д

а/д

а/д

а/д

 

Ақысыз демалыс

230

Джакашева Жанара Арысбеккызы 

Хирург дәрігері (балалар)

Ақысыз демалыс

а/д

а/д

а/д

а/д

15.06.2024г.

08:00-14:00 

 

а/д

203

 

Тенизбаев Максутхан Нуртазанович

Оториноларинголог дәрігері

(ересектер)

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

22.06.2024г

08:00-18:00

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

 

Тенизбаев Максутхан Нуртазанович

Оториноларинголог дәрігері

(ересектер)

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

 

Құжатпен жұмыс

203

Садыков Каппас Баязитович

Оториноларинголог дәрігері

(ересектер)

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

207

 

Қалдош Дархан Берікханұлы

Оториноларинголог дәрігері

 

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

201

Аскарова Аина Сагындыковна 

Оториноларинголог дәрігері

(балалар)

14:00

20:00

14:00

20:00

08:00

14:00

 

14:00

20:00

08:00

14:00

 

01.06.2024г.

08:00-18:00

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау


 

Аскарова Аина Сагындыковна

Оториноларинголог дәрігері

(балалар)

12:30

14:00

12:30

14:00

14:00

15:30

12:30

14:00

14:00

15:30

 

Құжатпен жұмыс

 

201

Кляро Светлана Станиславовна

Оториноларинголог балалар дәрігері

 

08:00

14:00

08:00

14:00

14:00

20:00

08:00

14:00

14:00

20:00

15.06.2024г.

08:00-18:00

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

24.06.2024г. бастап

 

 

Кляро Светлана Станиславовна

Оториноларинголог балалар дәрігері

 

14:00

15:30

14:00

15:30

12:30

14:00

14:00

15:30

12:30

14:00

14:00

15:30

Құжатпен жұмыс

 

207

Нуртазаева Гаухар Буркитовна 

Оториноларинголог дәрігері

(балалар)

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

29.06.2024г.

08:00-18:00 

Талон бойынша қабылдау. Скрининг бойынша

 

Нуртазаева Гаухар Буркитовна 

Оториноларинголог дәрігері

(балалар)

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

 

Құжатпен жұмыс

 

301

Есилова Динара Бериковна 

Офтальмолог дәрігері

(ересектер, балалар)

08:00

14:00

08:00

14:00

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

15.06.2024г.

08:00-18:00

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

 

Еңбек демалысы 19.06.2024г. бастап


301

Жубаниязова Алмагуль Убайдуллаевна 

Офтальмолог дәрігері

(ересектер)

08:00

 14:00

08:00

 14:00

08:00

 14:00

08:00

 14:00

08:00

 14:00

22.06.2024г.

08:00-18:00

 

 

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

 

301

Жубаниязова Алмагуль Убайдуллаевна 

Офтальмолог дәрігері

(ересектер)

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

14:00

15:30

 

 

Құжатпен жұмыс

 

 

Абдраманова Гульсара Нуржановна

Офтальмолог дәрігері

(ересектер)

11:30

13:00

11:30

13:00

11:30

13:00

11:30

13:00

11:30

13:00

 

Құжатпен жұмыс

 

301

Абдраманова Гульсара Нуржановна 

Офтальмолог дәрігері

(ересектер)

13:00

19:00

13:00

19:00

13:00

19:00

13:00

19:00

13:00

19:00

08.06.2024г.

08:00-18:00

Алдын ала жазылу бойынша қабылдау

301

Полатова Жанна Асанхановна 

Офтальмолог дәрігері

(ересектер, балалар)

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

Еңбек демалысы

29.06.2024г.

08:00-18:00

 

Еңбек демалысы 17.06.2024г. бастап

 

301

Баяшева Азиза Болатовна 

Скрининг

Офтальмолог дәрігері

(балалар)

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

01.06.2024г.

08:00-18:00

 

Скрининг 

Талон бойынша қабылдау

 

Баяшева Азиза Болатовна

Офтальмолог дәрігері

(балалар)

08:00

15:30

08:00

15:30

08:00

15:30

08:00

15:30

08:00

15:30

 

Құжатпен жұмыс

 

242

Бименова Айнагуль Алмухановна

 

Стоматолог терапевт дәрігері

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00 

22.06.2024г.

08:00-18:00

 

Талон бойынша қабылдау

242

Еркинова Гульдинай Жуламановна 

 

Стоматолог терапевт дәрігері

14:00

20:00

 

14:00

20:00

 

14:00

20:00

 

14:00

20:00

 

14:00

20:00

 

15.06.2024г.

08:00-18:00

 

Талон бойынша қабылдау

210

Нусипбаев Талгат Сабетаевич

Стоматолог хирург

 дәрігері

08:00

15:00


Ақысыз демалыс

Ақысыз демалыс

08:00

15:00

 

08:00

15:00


 

Талон бойынша қабылдау

Отделение специализированной терапевтической помощи

                   График приема специалистов Отделения специализированной терапевтической помощи на Июнь 2024 год     

№ каб

Специалист

Ф.И.О.

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

Примечание

105

Зав.отд.


Солод Татьяна Анатольевна

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


 

105

Старшая медсестра

Хаирнасова Айнаш Ермековна

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00


 

106

Невропатолог (взрослый)

Жумабаева Гульнар Копабаевна

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-13.00

прием.

13.00-15.40

выезд на дом

08.00-15.40

 

 

106

Медсестра невропатол.

Райхерт Анастасия

Александровна

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 


Невропатолог (взрослый)

Искакова Лейла Габитовна






 

Отпуск 

с 03.06.24г

120

Эндокрин.

(взрослый)

Байкен Сания Тендыковна

09.00-16.00


09.00-16.00


09.00-16.00

 

 

121

Эндокрин.

(взрослый)

Елемесова Диана Кайратовна

11.00-18.00

08.00-15.00

11.00-18.00

08.00-15.00

08.00-15.00

 

 

120

121

Медсестра эндокринол.

Есенова Мая Хасыловна

08.00-18.00


08.00-18.00


08.00-18.00


08.00-18.00


08.00-18.00


 

 

251

Ревматолог

(взрослый)

Закимова Асель Елеубековна

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 

121

Ревматолог

(детский)

Ешетова Алтынай Муратовна


14.00-19.00


14.00-19.00




 

251

Медсестра ревматолога

Майхиева Улпан Алтынбековна

08.00-15.40

08.00-15.40


08.00-15.40


08.00-15.40


08.00-15.40


 

 

122

Кардиолог

(взрослый)

Кәрілхан Еркежан

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 

122

Медсестра кардиолога

Усенова Алина

Ерболкызы

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 

123

Кардиолог

(взрослый)

Ашимханова

Айжан Меирхановна

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

 

 

123

Медсестра кардиолога

Доқтырбаева Сымбат Кайсаровна

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

8.00-15.40

 

 

123

Кардиолог

(взрослый)

Рыспамбетова Бегзат Ғалымқызы

15.00-18.00


15.00-18.00


15.00-18.00


 


Дерматолог

(взрослый)

Анарова Камила

Ашировна







Отпуск с 27.05.24г


Геронтолог

Анарова Камила

Ашировна







Отпуск

с 27.05.24г

218

Фтизиопедиатр

(детский)

Акпарова

Шолпанайым

Зекишевна

10.20-13.00

Работа с документами

13.00-17.00

прием

10.20-13.00

Работа с документами

13.00-17.00

прием

Проф.день

Прием

08.00 -12.00

Работа с документами

12.00-14.40

Прием

08.00 -12.00

Работа с документами

12.00-14.40

 

 


Медсестра фтизиопедиатра

Кенжегалиева

Назигуль Айтуаровна

 


 



 

Отпуск с 10.06.24г

217

Фтизиатр

(взрослый)

Копеева Жанат Абилькасеновна

Прием

08.00 -12.00

Работа с документами

12.00-14.40

Проф.день

Прием

08.00 -12.00

Работа с документами

12.00-14.40

Прием

08.00 -12.00

Работа с документами

12.00-14.40

Прием

08.00 -12.00

Работа с документами

12.00-14.40

 

 

217

Медсестра фтизиатра


Садыкова Кымбат Тусуповна

08.00-14.40

Проф.день

08.00-14.40

08.00-14.40

08.00-14.40

 

 

219

Пульмонолог (взрослый)

Шагирова Алия Сериковна

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 

219

Медсестра пульмонолога

Сексенова Злиха Тюлебергеновна

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 


Инфекционист(общий)

Ералы Арайлым Қаныбекқызы






 

Отпуск 

с 10.06.24г

318

Медсестра инфекцион.

Хамидуллина Лаззат Бегимовна

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

 

 


Невропатол.детский

Нуралина Гульнар Турабековна




 


 

Отпуск с 10.06.24г


Медсестра дет.невролог

Акумбаева Жания Ахановна









 

Отпуск с 10.06.24г

309

Невропатол.детский


Чжен

Наталия

Сергеевна



Проф.осмотр

08.00-10.00

Прием

10.00-14.00

Работа с документами

14.00-15.40

Проф.осмотр

08.00-10.00

Прием

10.00-14.00

Работа с документами

14.00-15.40

Проф.осмотр

08.00-10.00

Прием

10.00-14.00

Работа с документами

14.00-15.40

Проф.осмотр

08.00-10.00

Прием пациентов с огран.возмож 11.00-14.00ч

Работа с документами

14.00-15.40

 

Проф.осмотр

08.00-10.00

Прием

10.00-14.00

Работа с документами

14.00-15.40

 

 

309

Медсестра детского невролога

Сейдехан Гулдариға Сәдібекқызы

08.00-15.40


08.00-15.40


08.00-15.40



08.00-15.40



08.00-15.40



 

 

309

Невропатол.детский

Жемпиисова Айгерим Сейлхановна






22.06.24г

8-14ч

 

405

Реабилитол. (общий)

Табажанова Дана Казбаевна

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

Прием

08.00-15.00

Работа с документами

15.00-15.40

 

 

 

402

Реабилитол. (общий)

Кулымбетова Айнур Талгатбековна

Прием

11.00-18.00

Работа с документами

18.00-18.40

Прием

11.00-18.00

Работа с документами

18.00-18.40

Прием

11.00-18.00

Работа с документами

18.00-18.40

Прием

11.00-18.00

Работа с документами

18.00-18.40

Прием

11.00-18.00

Работа с документами

18.00-18.40

 

 

403

Аллерголог

(общий)

Илюбаева Эльдана Муратовна

08.00-12.00

 

08.00-12.00

 

08.00-12.00

 

08.00-12.00

 

08.00-12.00

 

 

 

403

Логопед-дефектолог

(общий)

Баяндинова Айман Умыткановна

14.00-19.00

14.00-19.00


14.00-19.00


14.00-19.00


14.00-19.00


 

 

404

Массажист детский

Есмамбетова Шинар Адилхановна

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 


404

Массажист

детский

Смаилова Асемгуль Олжабаевна

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 

407

Инструктор ЛФК

Жаканшаев Бакытнур Жамбулулы

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

 

 

408

Физиомедсестра

Жексенаева Бакытжан Амангельдиевна

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

 

 

409

Физиомедсестра

Ибраева Сайран Умирзаковна

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

 

 


Физиомедсестра

Кабыкеева Бакытгул Адамбековна






 

Отпуск с 10.06.24г

 

Зав . отд. ____________ Солод Т.А.

Прием узких специалист/ов только после осмотра ВОП и направления от участкового врача! Прием только по записи.             

Акушерско-гинекологическое отделение

График работы врачей Акушерско-гинекологического отделения на Июнь месяц 2024 г. 

 

Каб.

Аты-жөні

Учаскелер

 

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

 

Сенбі

Акуш

қабылдау

Гинекол.

қабылдау

Акуш.

қабылдау

Гинек

қабылдау

Акушер қабылдау

1

270

267

Бөлім менг. Юнусова Е.Ч.

акуш: Кутмагамбетова А.С.


08.00-13.00

14.00-18.00

08.00-13.00

14.00-18.00

08.00-13.00

14.00-18.00

08.00-13.00

14.00-18.00

08.00-13.00

14.00-18.00

11.05.2024г

8.00-14.00

2

247

Жарылкасинова А.Ж Оналбай Д.


Отпуск с 24.05.2024

18,19,46,16,42,41,63, 58

08.00-15.00

15.00-15.40

(қашықтан қабылдау)

14.00-20.00

12.20-14.00

(қашықтан қабылдау)

08.00-15.00

15.00-15.40

(қашықтан қабылдау)

14.00-20.00

12.20-14.00 (қашықтан қабылдау)

08.00-15.00

15.00-15.40 (қашықтан қабылдау)

18.05.2024г

8.00-14.00



3

248

Сафарова А.Р.

Калмурзаева Ф.О.

1,2,5,6,7,15,38,39,

50,59, 43,36, 24

14.00-20.00

12.20-14.00 (қашықтан қабылдау)

08.00-15.00

15.00-15.40 (қашықтан қабылдау)

14.00-20.00

12.20-14.00

(қашықтан қабылдау)

08.00-15.00

15.00-15.40

(қашықтан қабылдау)

14.00-20.00

12.20-14.00

(қашықтан қабылдау)

11.05.2024г

8.00-14.00

4

268

Конусова А.Ж.

Касымова М

10,29,49,9,3,35,22,32,

11,17

14.00-20.00

12.20-14.00 (қашықтан қабылдау)

08.00-15.00

15.00-15.40 (қашықтан қабылдау)

14.00-20.00

12.20-14.00

(қашықтан қабылдау)

08.00-15.00

15.00-15.40

(қашықтан қабылдау)

14.00-20.00

12.20-14.00

(қашықтан қабылдау)

25.05.2024г

8.00-14.00

5

269

Гурина К.В.

Айбек К.

12,44,45,13,48,61,52,8,25,30,26

08.00-15.00

15.00-15.40

(қашықтан қабылдау)

14.00-20.00

12.20-14.00

(қашықтан қабылдау)

08.00-15.00

15.00-15.40

(қашықтан қабылдау)

14.00-20.00

12.20-14.00 (қашықтан қабылдау)

08.00-15.00

15.00-15.40 (қашықтан қабылдау)

25.05.2024г

8.00-14.00

6

ОДО «Аманат»

Кантарбаева Д.К.

Жумагазина Ш.О.

40, 56, 57, 60, 64, 68

09.00-17.00

17.00-18.00

(қашықтан қабылдау)


09.00-17.00

17.00-18.00

(қашықтан қабылдау)

09.00-17.00

17.00-18.00

(қашықтан қабылдау)

09.00-17.00

17.00-18.00

(қашықтан қабылдау)

09.00-17.00

17.00-18.00

(қашықтан қабылдау)

18.05.2024г

8.00-14.00

7

250

Жарылкасынова А.Т. Курмангалиева М.К.


Терапевт ЭГЗ


09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

09.00-16.00

11.05.2024г

8.00-14.00

8

246

Балташева Н.Т.

Абсадык Р.

Диспансерлік кабинеті

08.00-09.00

(диспансерлік науқастарды қабылдау)

09.00-14.00

14.20-15.00

(видеокольпоскопия)



08.00-09.00

(диспансерлік науқастарды қабылдау)

09.00-14.00

14.20-15.00

(видеокольпоскопия)


08.00-09.00

(диспансерлік науқастарды қабылдау)

09.00-14.00

14.20-15.00

(видеокольпоскопия)

08.00-09.00

(диспансерлік науқастарды қабылдау)

09.00-14.00

14.20-15.00

(видеокольпоскопия)

08.00-09.00

(диспансерлік науқастарды қабылдау)

09.00-14.00

14.20-15.00

(видеокольпоскопия)


25.05.2024г.

8.00-14.00

9

243

Шакен Ж.Н.

Отбасын жоспарлау және босануға дайындық кабинеті

09.00-12.00

12.20-13.00

(қашықтан қабылдау)

09.00-12.00

12.20-13.00

(қашықтан қабылдау)

09.00-12.00

12.20-13.00

(қашықтан қабылдау)

09.00-12.00

12.20-13.00

(қашықтан қабылдау)

09.00-12.00

12.20-13.00

(қашықтан қабылдау)

08.05.2024г

8.00-14.00

10

245

Сейітбек Н.

Емшара кабинеті

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

11.05.2024г.

8.00-14.00

         Бөлім менгерушісі:Юнусова Е.Ч. 

 

Отделение диагностики

График приема специалистов отделения диагностики на Июнь 2024 год

Каб 

Мамандар 

 Аты-жөны

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі 

Жұма

Сенбі

Ескертпе

118

Бөлімше менгеруішісі

Абеустанова Анира Кайратовна


8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00


10.06.2024 бастап еңбек демалысы

118

Аға мейіргер

Хан Виктория Дмитриевна

8:00-18.00

8:00-18.00

8:00-18.00

8:00-18.00

8:00-18.00


 

102


Мейіргер функц

Ескожаева Алтын

Нагашыбаевна


08:00-15:40




08:00-15:40




08:00-15:40




08:00-15:40




08:00-15:40






102

Дәрігер функц


Абенова Гулден Галымовна

08:00-16:20


08:00-16:20


08:00-16:20


08:00-16:20


08:00-16:20




102

Дәрігер функц


Рыспамбетова Бекзат Галымовна

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00



124


Дәрігер рентгенолог




Ермекбаева Гаухар Алмасбековна


08:00-15:00



08:00-15:00



08:00-15:00




08:00-15:00




08:00-15:00





14.06.2024 бастап еңбек демалысы

124




Дәрігер рентгенолог




Туржанова Динара Ерлановна



14:00-19:45





14:00-19:45





14:00-19:45





14:00-19:45





14:00-19:45







124



125

Дәрігер рентгенолог


Рентген-зертханашы

Айтказина Куралай

Айтказықызы


Искакова Гулжанат Кайырбековна


08:00-13:45



08:00-17:00

08:00-13:45



08:00-17:00

08:00-13:45



08:00-17:00

08:00-13:45



08:00-17:00

08:00-13:45



08:00-17:00



124

Дәрігер рентгенолог


Ахметов Сергазы Ерсеитович

12.00-17.20

12.00-17.20

12.00-17.20

12.00-17.20

12.00-17.20



126

Рентген –зертханашы

(флюорография)


Азмаганбетова Акерке Шоменовна

08:00-17:00

08:00-17:00

08:00-17:00

08:00-17:00

08:00-17:00



129

УДЗ дәрігері


Төлепберген Алуа Ералықызы

13:00-18:45

Қабылдау 13.00-18.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45

13:00-18:45

Қабылдау 13.00-18.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45

13:00-18:45

Қабылдау 13.00-18.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45

13:00-18:45

Қабылдау 13.00-18.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45

13:00-18:45

Қабылдау 13.00-18.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 18.00-18.45



263

Дәрігер функционалист

(Жүреқ УДЗ)



Абдрахимова Айнур Нургазиевна




14:00-19:45






14:00-19:45






14:00-19:45






14:00-19:45






14:00-19:45







 

263

Дәрігер функционалист

(Жүреқ УДЗ)



Темиргалина Асия Муратбековна





08:00-13:45





08:00-13:45





08:00-13:45





08:00-13:45





08:00-13:45






 



129


УДЗ дәрігері





УДЗ мейіргері



Онекина Анар

Омир-Узаковна




Алибекова Гульдария Жоломановна



08:00-13:00





08:00-13:00




08:00-13:00





08:00-13:00




08:00-13:00





08:00-13:00



08:00-13:00





08:00-13:00




08:00-13:00





08:00-13:00










 

119

УДЗ дәрігері

(жүкті әйелдер)



УДЗ мейіргері

Казакбаева Ботакоз Момынкуловна



Балтабаева Назигуль

Тулегеновна


08:00-13:45



08:00-15.40



08:00-13:45



08:00-15.40



08:00-13:45



08:00-15.40



08:00-13:45



08:00-15.40



08:00-13:45



08:00-15.40





119

УДЗ дәрігері



УДЗ мейіргері


Есентай Бота Серпайқызы


Дюсембекова Маржан

Сакижановна

13:00-18:00



13:00-18:00

13:00-18:00



13:00-18:00

13:00-18:00



13:00-18:00

13:00-18:00



13:00-18:00

13:00-18:00



13:00-18:00



115

УДЗ дәрігері









УДЗ мейіргері


Адришева Айнур Сериковна







Дюсембекова Маржан

Сакижановна

08:15-14:00

Қабылдау 09.00-14.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 08:15-09.00



08:00-14:00


08:15-14:00

Қабылдау 09.00-14.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 08.15-09.00



08:00-14:00


08:15-14:00

Қабылдау 09.00-14.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 08.15-09.00



08:00-14:00


08:15-14:00

Қабылдау 09.00-14.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 08.15-09.00



08:00-14:00


08:15-14:00

Қабылдау 09.00-14.00

Қабылдау онкологиялық науқастар 08.15-09.00



08:00-14:00




117

Дәрігер эндоскопист


Мейіргер

Самеков Багжан Габиденович


Аканова Аяна

14:00-19:45



14:00-19:00


14:00-19:45



14:00-19:00


14:00-19:45



14:00-19:00


14:00-19:45



14:00-19:00


14:00-19:45



14:00-19:00




117

Дәрігер эндоскопист


Мейіргер

Адилова Марал Онгарбековна


Аканова Аяна

08:00-15:40



08:00-13:00

08:00-15:40



08:00-13:00

08:00-15:40



08:00-13:00

08:00-15:40



08:00-13:00

08:00-15:40



08:00-13:00



КТ каб

Дәрігер рентгенолог КТ


Молдабаев Арман Серикұлы

14:00-19:00

14:00-19:00

14:00-19:00

08:00-19:45

08.00-19.45



Кт каб

Дәрігер рентгенолог КТ


Алимов Улукбек Равшанович







27.05.2024 бастап еңбек демалысы

Отделение профилактики и социально психологической помощи

График приема Отделения профилактики и социально психологической помощи на месяц Июнь 2024 г.

№ каб А.Ж.Т Лауазымы № кабинеті Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма Сенбі
1 Рустемова Асыл Сагиндыковна Бөлім меңгерушісі № 141 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 4сенбі
2 Байтүгелова Жадыра Мұхтарқызы Аға мейіргер № 141 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 2сенбі
3 Идият Қуаныш Нұржанұлы Ерлерді қарау кабинет фельдшері № 134 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 1сенбі
4 Анарова Камила Аширқызы АББ координаторы №135 Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы 27.05-01.07.2024ж
5 Балташова Айжан Мухтаровна Скрининг кабинет мейіргері №136 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 3сенбі
6 Алтынбекова Жайсанкул Аманкуловна Скрининг кабинет мейіргері №136 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 Еңбек демалысы 06.06.-12.07.2024ж
7 Жахина Шынар Магзумовна Әйелдерді қарау кабинет акушері №137 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 1сенбі
8 Алпысова Жумагуль Кожановна Әйелдерді қарау кабинет акушері №138 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 3сенбі
9 Жакупова Гульмира Хамзаевна Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы № 148 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 2сенбі
10 Куршибаева Арайлым Нурлановна Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы № 148 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 3сенбі
11 Мәден Панар Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы № 148 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 4сенбі
12 Саввин Егор Викторович Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы № 148 10.00-18.00 10.00-18.00 10.00-18.00 10.00-18.00 10.00-18.00 3сенбі
13 Советова Акерке Ержігітқызы Денсаулық сақтаудың әлеуметтік жұмысының маманы № 148 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 1сенбі
14 Рыспаева Майра Сарбасовна СӨС дәрігері №212 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 2сенбі
15 Сармулдинова Айгерим Канатпековна Эпидемиолог №216 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 4сенбі
16 Манашов Бейбит Ильясович Эпидемиолог көмекшісі №216 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
17 Баркинхоева Зейнеп Хасанбековна Баланы дамыту кабинет мейіргері .№237 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 4сенбі
18 Бисалиева Индира Анесовна Психолог № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы 08.00-16.00 10.00-18.00 08.00-16.00 10.00-18.00 08.00-16.00 5сенбі
19 Дуквагаева Амина Бадруддиевна Психолог № 243,258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 1сенбі
20 Кулькижанова Жанар Михайловна Психолог № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы 08.00-16.00 10.00-18.00 08.00-16.00 10.00-18.00 08.00-16.00 2сенбі
21 Нарагаева Шайзада Абдыкарымовна Психолог № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 10.00-18.00 4сенбі
22 Шаймарданова Бакытгуль Тургазиновна Психолог № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы 08.00-16.00 10.00-18.00 08.00-16.00 10.00-18.00 08.00-16.00 3сенбі
23 Шопанова Бота Каиргельдиновна Психолог № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы 13.05-11.06.2024ж
24 Тлеуқабыл Әсем Төлегенқызы Психолог № 258,302 кабинет Жастар денсаулық орталығы 08.00-16.00 10.00-18.00 08.00-16.00 10.00-18.00 08.00-16.00 3сенбі
25 Биданова Айгерим Тулегеновна Егу кабинет мейіргері №259 Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы Еңбек демалысы 27.05-01.07.2024ж
Платное отделение

График приёма специалистов платной основе на Июнь месяц

№ 

А.Т.Ә

Лауазымы 

Дүйсенбі

Сейсенбі 

Сәрсенбі

Бейсенбі 

Жұма 

Ескертпе

131

Абильдинова Айжан Жусуповна 

Бөлім меңгерушісі 
 

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00

 

132

Оралова Мадина Асанқызы

Аға мейіргер

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00

 


Бейсебаева Гульжан Ергалиевна 

Профпатолог-терапевт
 

 

 

 

 

 

Еңбек демалысы

133

Кенжибаева Алия Темирхановна

Профпатолог-терапевт

14:00
18:00

14:00
18:00

14:00
18:00

14:00
18:00

14:00
18:00

 


Анарова Камила Ашировна 

Дерматолог-терапевт






Еңбек демалысы

147

Боранбаев Еркебулан Серикович 

ЖТД

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

 

106

Жумабаева Гульнар Копабаевна

Невропатолог (ересектер)

08:00
14:00

08:00
14:00

08:00
14:00

08:00
13:00

08:00
14:00

 


Нуралина Гульнар Турабековна

Невропатолог (балалар)






Еңбек демалысы

105

Солод Татьяна Анатольевна 

Эндокринолог

08:00

17:00

08:00

17:00

08:00

17:00

08:00

17:00

08:00

17:00

 

218

Акпарова

Шолпанайым

Зекишевна

Фтизиопедиатр (балалар)

10:30

17:00

10:30

17:00

Проф.күн 

08:00

13:00

08:00

13:00

 

217

Копеева Жанат Абилькасеновна

Фтизиатр(ересектер)

08:00

14:00

Проф.күн

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

 

219

Шагирова Алия Сериковна 

Пульмонолог

(ересектер)

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

251

Закимова Асель Елеубековна

Ревматолог (ересектер)

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

121

Ешетова Алтынай Муратовна

Ревматолог (детский)

 

14:00

19:00

 

14:00

19:00

 

 

131

Абильдинова Айжан Жусуповна

Кардиолог

08:40

18:00

08:40

18:00

08:40

18:00

08:40

18:00

08:40

18:00

 


122

Кәрілхан Еркежан

Кардиолог (ересектер)

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 


123

Рыспамбетова Бекзат Ғалымқызы

Кардиолог (ересектер)

15:00

18:00

 

15:00

18:00

 

15:00

18:00

 


403

Илюбаева Эльдана Муратовна

Аллерголог (жалпы)

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

 


403

Баяндинова Айман Умыткановна 

Логопед-дефектолог

(общий)

14:00

19:00

14:00

19:00

14:00

19:00

14:00

19:00

14:00

19:00

 


405

Табажанова Дана Казбаевна

Реабилитол. (жалпы)

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

 


402

Кулымбетова Айнур Талгатбековна

Реабилитол. (жалпы)

11:00

18:00

11:00

18:00

11:00

18:00

11:00

18:00

11:00

18:00

 


404

Есмамбетова Шинар Адилхановна

Массажист детский

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

 


404

Смаилова Асемгуль Олжабаевна

Массажист детский

 

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

08:00

15:40

 


407

Жаканшаев Бакытнур Жамбулулы

Инструктор ЛФК

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

 


408

Жексенаева Бакытжан Амангельдиевна

Физиомедсестра

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

 


409

Ибраева Сайран Умирзаковна

Физиомедсестра

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

08:00

18:00

 


114

Әбілдаев Ербол Бекайдарович

Уролог дәрігері (ересектер)

09:30

15:30

09:30

15:30

09:30

15:30

09:30

15:30

09:30

15:30

 


114

Туребаев Дулат Канатович 

Проктолог дәрігер

(ересектер)

 

16:00

20:00

 

 

16:00

20:00

 

 

16:00

20:00

 

 


112

Нурахметов Айбек Алтайбекович

Травматолог-ортопед дәрігері (ересектер)

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

 


112

Батырканов Ербулат Батырканович

Травматолог-ортопед дәрігері (ересектер)

13:30

20:00

13:30

20:00

13:30

20:00

13:30

20:00

13:30

20:00

 


140

Журтубаев

Талгат

Ногайбаевич

Травматолог-ортопед дәрігері (балалар)

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

 


140

Нурахметов Айбек Алтайбекович

Травматолог-ортопед дәрігері (балалар)

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

 


108

Каронов

Бакытжан

Сауирбаевич

Хирург дәрігері 

(ересектер)

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

08:00

13:00

 


108

Тлеубердинов Кадыр Муратканович

Хирург дәрігері 

(ересектер)

13:30

20:00

13:30

20:00

13:30

20:00

13:30

20:00

13:30

20:00

 


230

Джакашева Жанара Арысбеккызы 

Хирург дәрігері (балалар)

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

 


203

Тенизбаев Максутхан Нуртазанович

Оториноларинголог дәрігері

(ересектер)

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

 


 

Садыков Каппас

Баязитович

Оториноларинголог дәрігері

(ересектер)

 

 

 

 

 

Еңбек демалысы


201

Аскарова Аина Сагындыковна

Оториноларинголог балалар дәрігері

14:00

20:00

08:00

14:00

14:00

20:00

08:00

14:00

14:00

20:00

 


201

Кляро Светлана Станиславовна

Оториноларинголог дәрігері ( балалар)

08:00

14:00

14:00

20:00

08:00

14:00

14:00

20:00

08:00

14:00

 


207

Қалдош Д.Б

Оториноларинголог дәрігер(ересектер,балалар)

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

14:00

18:00

 


207

Нуртазаева Гаухар Буркитовна 

Оториноларинголог дәрігері ( балалар)

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

 


301

Есилова Динара Бериковна

Офтальмолог дәрігері

(ересектер, балалар)

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

 


301

Жубаниязова Алмагуль Убайдуллаевна 

Офтальмолог дәрігері

(ересектер)

 

14:00

20:00

14:00

20:00

14:00

20:00

14:00

20:00

14:00

20:00

 


301

Абдраманова Гульсара Нуржановна

Офтальмолог дәрігері

(ересектер)

13:00

19:00

13:00

19:00

13:00

19:00

13:00

19:00

13:00

19:00

 


301

Полатова Жанна Асанхановна

Офтальмолог дәрігері

(балалар, ересектер)

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

 


301

Баяшева Азиза Болатовна

Офтальмолог дәрігері

(балалар, ересектер)

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

 


242

Бименова Айнагуль Алмухановна

Стоматолог терапевт дәрігері

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

08:00

14:00

 


210

Нусипбаев Талгат Сабетаевич

Стоматолог хирург

 дәрігері

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 


242

Еркинова Гульдинай Жуламановна 

Стоматолог терапевт

дәрігері

14:00

20:00

14:00

20:00

14:00

20:00

14:00

20:00

14:00

20:00

 


270
 

Юнусова Екатерина Чалеловна

Акушер гинеколог

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00

08:00
18:00
 

 


248

Сафарова Асия Рахматуллаевна 

Акушер гинеколог

14:00
20:00

08:00
14:00

14:00
20:00

08:00
14:00

14:00
20:00

 


Зав.отделением _____________________ Абильдинова А.Ж.

Отделения школьной медицины

Лауазымы

Аты Жөні Тегі

№ каб

ДС

СС

СР

БС

ЖМ

1

Координатор

Дюсембекова Ботакоз Амантаевна

3 кабинет

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

2

ММБ дәрігері врач ОШМ

Мынбаев Азамат Кенжебулатович

3 кабинет

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

3

ММБ дәрігері врач ОШМ

Жаргакова Галия Кажигалиевна

3 кабинет

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

4

ММБ фтизиопедиатр фтизиопедиатр ОШМ

Байгожина Дария Аманбаевна

3 кабинет

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

5

ММБ мейіргері медсестра ОШМ

Жолдасова Нурила Дінмұхаммедқызы

3 кабинет

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

6

мейіргер медицинская сестра

Сагдаш Сайран

медицинский пункт 45 школы

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

7

мейіргер медицинская сестра

Байболова Алия Калдыбековна

66 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 66 школы

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8

мейіргер медицинская сестра

Ержігіт Альбина Айдынқызы

66 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 66 школы

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

9

мейіргер медицинская сестра

Мадемарова Нуркамал Назарбековна

75 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 75 школы

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

10

мейіргер медицинская сестра

Бердалиева Светлана Энбекшиевна

75 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 75 школы

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

11

мейіргер медицинская сестра

Тамабаева Гульбаршин Кыдировна

77 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 77 школы

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

12

мейіргер медицинская сестра

Батырова Умитжан Елемесовна

82 мектептің медициналық пункті медицинский пункт 82 школы

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

13

мейіргер медицинская сестра

Башимова Кульшарипа Ахмедиевна

Бином Таным мектептің медициналық пункті медицинский пункт школы Бином Таным

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

14

мейіргер медицинская сестра

Сарыбаева Улту Шәріпбайқызы

Бином Таным мектептің медициналық пункті медицинский пункт школы Бином Таным

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

8:00-18:00

Отделение врачей неотложной медицинской помощи

График приема врачей отделения ОНМП на Июнь месяц 2024г.

Должность ФИО Кабинет Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
1 Старший врач Боранбаев Еркебулан Серикович 147 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00

2 Старший фельдшер (совмиститель 0,25) Ахметова Гульсара Аргыновна
08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00

3 Фельдшер Нурланов Роллан Нурланович На вызовах 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00

4 Фельдшер Шайхыстан Нұргүл Аманбайқызы 145 каб прием 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00

5 Фельдшер(совмиститель 0,75) Кокейқызы Ботакоз На вызовах




08.00-20.00 08.00-20.00
Фильтр кабинет
Должность ФИО Кабинет Понедельник Вторник Среда Четверг Пятница Суббота Воскресенье
1 Старший врач Ешетова Алтынай Мұратқызы 142 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 1-ая субб-та
2 Врач ВОП Курманов Кайнар Фархадулы 144 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 1-ая субб-та
3 Врач ВОП Ризабеков Еркебұлан Қайратұлы 142 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 1-ая субб-та
4 Медсестра (ст.медсестра 0,25 ) Ахметова Гульсара Аргыновна 144 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 4-ая субб-та
5 Медсестра Сапар Гульнур Қайнарбекқызы 144 12.00-20.00 12.00-20.00 12.00-20.00 12.00-20.00 12.00-20.00 1-ая субб-та